Księża zakonni

Indeks księży i ojców zakonnych

Wpisany przez Admin

Indeks księży i ojców zakonnych
A
O. Łukasz Adamusiak SP
święcony 26.05.2012, Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza, magister nowicjatu od 30.08.2015
B
O. mgr Piotr Balcerzak OFM
święcony 17.05.2008, Biecz – św. Anny, duszpasterz od 04.07.2014
O. Salwator (Witold) Bartosik OFM
święcony 12.06.1993, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 03.07.2017
Ks. mgr Łukasz Biełusz MSF
święcony 17.05.2014, Rzeszów – św. Rodziny, duszpasterz od 01.08.2016
O. Klemens Blajda OFMCap.
święcony 06.05.1966, Terliczka, duszpasterz od 16.08.1999
O. mgr Andrzej Bochyński OFMCap.
święcony 27.05.1989, Terliczka, proboszcz od 01.07.2017
Ks. mgr Piotr Bonarek MS
święcony 20.05.1984, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, duszpasterz od 01.09.2015
ks. mgr Paweł Bryś MS
święcony 09.06.2001, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 01.09.2016
O. Zbigniew Buczek SDB
święcony 24.05.2001, Rzeszów – Opatrzności Bożej, duszpasterz od 22.08.2015
C
Ks. Antoni Ciuła MS
święcony 11.05.1959, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, Senior od 19.10.2006
Ks. mgr Adam Cyran MS
święcony 17.09.2016, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, katecheta od 01.09.2016
D
O. mgr Marcin Dąbkowicz OP
święcony 29.03.2003, Rzeszów – św. Jacka, duszpasterz od 23.06.2017
O. mgr lic. Damian Delekta OFMCap.
święcony 25.05.1969, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz od 19.10.2009
Ks. mgr Radosław Deręgowski MSF
święcony 09.10.2010, Rzeszów – św. Rodziny, wikariusz od 01.08.2013
O. mgr Szczepan Dolański OFM
święcony 31.05.1983, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 14.07.2014
Ks. Kazimierz Drozd SDB
święcony 22.05.1999, Rzeszów – Opatrzności Bożej, proboszcz i dyrektor Domu od 11.08.2014
F
Ks. Andrzej Foryś MS
święcony 15.05.1993, Kobylanka, duszpasterz od 13.02.2014
G
O. mgr Artur Gałecki OP
święcony 27.12.2004, Rzeszów – św. Jacka, wikariusz od 01.07.2011
Ks. mgr Roman Gierek MS
święcony 18.05.1991, Kobylanka, proboszcz od 27.07.2014
ks. mgr Jan Gierlak MS
święcony 16.05.1992, Kobylanka, duszpasterz, egzorcysta od 16 od 27.08.2016
O. Bogusław Golak OP
święcony 26.06.1958, Rzeszów – św. Jacka, emeryt od 01.07.2002
O. mgr Wojciech Gomułka OP
święcony 27.05.2017, Rzeszów – św. Jacka, duszpasterz od 23.06.2017
Ks. Franciszek Gutter MS
święcony 18.05.1980, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, Dyrektor Kancelarii
H
O. mgr Zygmunt Hat OFM
święcony 19.04.1979, Biecz – św. Anny, duszpasterz od 01.07.1998
Ks. mgr Ryszard Hodara MS
święcony 01.06.1991, Kobylanka, katecheta od 28.07.2013
J
Ks. mgr Marian Jaśkiewicz MSF
święcony 13.05.1980, Rzeszów – św. Rodziny, duszpasterz od 01.09.2010
O. mgr Romuald Jędrejko OP
święcony 21.05.2005, Rzeszów – św. Jacka, proboszcz, przeor od 16.09.2012
O. Tomasz Jędruch SP
święcony 18.05.1996, Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza, proboszcz od 30.08.2015
O. Oktawian (Roman) Jusiak OFM
święcony 27.06.1971, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 03.07.2017
K
Ks. mgr Bogdan Kadłuczka MS
święcony 09.05.1986, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, mistrz Nowicjatu od
O. mgr Paweł Kaim OFMCap
święcony 17.05.2014, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz od 01.07.2017
O. Andrzej Kałamarz OFM
święcony 16.06.1968, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 05.07.2009
Ks. mgr Grzegorz Kałdowski MSF
święcony 15.06.1991, Rzeszów – św. Rodziny, proboszcz od 01.07.2017
O. mgr Bolesław Kanach OFMCap
święcony 06.06.1982, Terliczka, duszpasterz od 01.07.2016
O. mgr Rafał Klimas OFM
święcony 04.06.1985, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, proboszcz i gwardian od 11.07.2014
Ks. Marek Kogut SDB
święcony 18.05.2013, Rzeszów – Opatrzności Bożej, duszpasterz od 01.07.2013
O. mgr Paweł Koniarek OP
święcony 18.05.2013, Rzeszów – św. Jacka, duszpasterz od 01.07.2014
Ks. mgr Stanisław Konior SDB
święcony 15.06.1989, Rzeszów – Opatrzności Bożej, wikariusz od 26.09.2006
Ks. mgr Piotr Korbecki MS
święcony 18.05.2013, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, socjusz Nowicjatu od
O. Zdzisław Kostecki OP
święcony 26.06.1958, Rzeszów – św. Jacka, duszpasterz od 01.07.2014
O. mgr Bartłomiej Koszyk SP
święcony 21.05.2016, Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza, duszpasterz od 01.08.2016
Ks. Roman Kot SDB
święcony 18.06.1994, Rzeszów – Opatrzności Bożej, duszpasterz od 22.08.2014
O. Kazimierz Kowalski OFM
święcony 21.06.1978, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 03.07.2017
O. lic. Józef Krawiec OFM
święcony 19.06.1980, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 04.01.2013
O. Stanisław Szczepan Król OFMCap.
święcony 27.05.1989, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz od 01.07.2015
Ks. mgr Wiesław Krysztofowicz MS
święcony 15.05.2010, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, wikariusz od 23.08.2013
Ks. mgr lic. Henryk Kuman MS
święcony 20.05.1984, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, duszpasterz od 14.03.2009
O. mgr Tomasz Kupczakiewicz OFM
święcony 10.06.200, Biecz – św. Anny, proboszcz od 04.07.2014
O. Kazimierz Kuźniar OFMConv
święcony 01.06.1985, Jasło – św. Antoniego, wikariusz od 25.09.2008
L
o. Aleksander Litwiniuk OFMConv.
święcony 27.05.2000, Jasło – św. Antoniego, duszpaterz od 01.09.2017
O. mgr Przybysław Majewski OFM
święcony 07.05.1997, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 01.07.2008
O. Zdzisław (Jan) Makowiecki OFM
święcony 16.05.1991, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 03.07.2017
O. Jerzy Marusia OFMConv.
święcony 21.06.1997, Jasło – św. Antoniego, duszpasterz od 01.07.2013
ks. mgr Stanisław Mierzwa SDB
święcony 24.06.1987, Rzeszów – Opatrzności Bożej, duszpasterz od 22.08.2017
O. mgr lic Marek Miszczyński OFMCap.
święcony 22.05.1999, Klasztor OO. Kapucynów, magister nowicjatu od 02.09.2014
O. Cyryl Mozdyniewicz OFMCap
święcony 20.04.1968, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz, Prowincjalny Asystent
O. mgr lic. Mikołaj Mrówczyński OP
święcony 06.12.2008, Rzeszów – św. Jacka, katecheta od 01.08.2007
Ks. Juliusz Musiał MS
święcony 15.05.1978, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 29.08.2015
O
ks. mgr Jacek Ocieczek MS
święcony 14.05.1994, Kobylanka, katecheta od 27.08.2017
O. Rafał Ogórek OFMCap.
święcony 15.05.2004, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz od 01.07.2015
O. mgr Dominik Ornawka OP
święcony 25.05.2002, Rzeszów – św. Jacka, katecheta od 26.08.2011
P
O. mgr Ryszard Paklikowski OP
święcony 23.06.1979, Rzeszów – św. Jacka, odpowiedzialny za budowę, od 10.06.2001
Ks. mgr Aliaksei Papliouka MSF
święcony 20.05.2017, Rzeszów – św. Rodziny, pomoc duszpasterska od 01.07.2017
Ks. mgr Jakub Pawłowski MS
święcony 17.05.2014, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, katecheta od 01.09.2014
ks. mgr Albin Pawłowski MS
święcony 05.06.2004, Dębowiec, katecheta od 01.09.2016
o. mgr Łukasz Pazgan OFMConv
święcony 31.05.2014, Jasło – św. Antoniego, duszpasterz od 20.08.2016
O. dr Marek Pieńkowski OP
święcony 21.06.1980, Rzeszów – św. Jacka, duszpasterz od 01.07.2014
O. Jerzy Pięta OFM
święcony 26.05.1991, Jasło – św. Antoniego, duszpasterz od 01.10.2012
O. mgr Anastazy Popiel OFM
święcony 14.06.2014, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 14.07.2014
Ks. mgr Michał Popowski MSF
święcony 24.05.2008, Rzeszów – św. Rodziny, duszpasterz od 01.08.2015
O. Tadeusz Porębski OFMConv.
święcony 10.06.1978, Jasło – św. Antoniego, spowiednik od 01.09.2007
R
Ks. mgr Paweł Raczyński MS
święcony 05.06.2004, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, superior i kustosz
ks. mgr Krzysztof Rodzinka SDB
święcony , Rzeszów – Opatrzności Bożej, duszpasterz od 22.08.2017
Ks. mgr Andrzej Rozum MS
święcony 14.05.1994, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz w Centrum
ks. mgr lic. Dariusz Rozum MS
święcony 08.06.1996, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 26.10.2016
S
Ks. mgr Krzysztof Samborski MS
święcony 15.05.1993, Dębowiec, proboszcz od 25.08.2013
Ks. mgr Zdzisław Sawka MS
święcony 16.05.1992, Dębowiec, duszpasterz od 30.07.2017
ks. mgr Bartosz Seruga MS
święcony 15.05.2010, Kobylanka, katecheta od 22.08.2015
Ks. mgr Adam Sędzik MS
święcony 18.05.1991, Dębowiec, katecheta od 27.08.2017
ks. mgr Franciszek Sikora MS
święcony 16.05.2009, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, katecheta od 01.09.2016
o. mgr Mariusz Siódmiak
święcony 20.05.2006, Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza, duszpasterz od 08.08.2017
O. mgr Krzysztof Skwarło OFM
święcony , Biecz – św. Anny, wikariusz od 14.07.2017
o. mgr Paweł Sroka OFMConv
święcony 27.05.2000, Jasło – św. Antoniego, proboszcz od 21.06.2016
Ks. mgr Łukasz Stachura MS
święcony 15.05.2010, Kobylanka, funkcja i ks
o. mgr Serafin Suda OFM
święcony 16.05.1991, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, duszpasterz od 23.06.2016
Ks. mgr Grzegorz Szczygieł MS
święcony 24.05.2001, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, katecheta od 23.08.2013
Ks. Mieczysław Szeptycki MS
święcony 25.05.1986, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, duszpasterz od 01.08.2012
O. Stanisław Szlosek
święcony 17.05.1977, Klasztor OO. Kapucynów, gwardian od 01.07.2015
O. mgr Wojciech Szymczak OFM Conv
święcony 03.06.2017, Jasło – św. Antoniego, duszpasterz od 01.07.2017
Śl
Ks. mgr Jan Ślęczka MS
święcony 16.05.1992, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 01.07.2014
T
Ks. Krzysztof Tarnopolski MS
święcony 14.05.1988, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, duszpasterz od 21.08.2010
Ks. mgr lic. Zygmunt Tokarz MS
święcony 18.05.1991, Kobylanka, rekolekcjonista od 03.11.2014
Ks. mgr Karol Tomczak MS
święcony 09.06.2007, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, duszpasterz akademicki od 21.08.2011
O. mgr Janusz Trojanowicz OFM
święcony , Biecz – św. Anny, duszpasterz od 14.07.2017
Ks. mgr Marek Turoń MS
święcony 14.06.1997, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, katecheta od 27.08.2017
O. mgr lic. Gustaw Tyburczy OFMCap.
święcony 17.06.1958, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz od 02.07.2010
O. Marian Wachowicz OFM
święcony 13.02.1972, Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, wikariusz od 17.07.2012
Ks. mgr Józef Wal MS
święcony 20.05.1984, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, dyrektor Apostolstwa
Ks. Stanisław Wal MS
święcony 15.05.1978, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, senior od 23.08.2014
Ks. mgr Zbigniew Wal MS
święcony 19.05.1990, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, proboszcz od 28.07.2012
ks. mgr Wiesław Węgrzyn MS
święcony 03.06.2006, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 28.07.2016
ks. mgr Władysław Wichniarz MS
święcony 20.05.1989, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, duszpasterz od 11.07.2015
Ks. mgr Andrzej Wierzba MS
święcony 07.06.2003, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, dyrektor Centrum
Ks. mgr Sławomir Wietrzyński MS
święcony 25.05.1987, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 03.11.2014
O. mgr Wojciech Wojda SP
święcony 18.05.1996, Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza, duszpasterz od 08.08.2017
Ks. mgr Kazimierz Wolan MS
święcony 09.05.1987, Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu, duszpasterz od 07.08.2016
Ks. Marcin Wosiek SDB
święcony 24.05.2014, Rzeszów – Opatrzności Bożej, duszpasterz od 01.07.2014
Z
o. mgr Artur Zajchowski OFMConv
święcony 29.06.1995, Jasło – św. Antoniego, duszpasterz od 20.08.2016
Ks. Józef Załucki MS
święcony 01.01.1959, Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, emeryt – penitencjarz od 20.08.1985
O. mgr Józef Zborzil OP
święcony 18.06.1984, Rzeszów – św. Jacka, duszpasterz od 23.06.2017
Ż
O. Stanisław Żmuda OFMCap.
święcony 18.04.1971, Klasztor OO. Kapucynów, duszpasterz od 25.10.2010