Księża diecezjalni

Księża misjonarze

Wpisany przez Admin

Białoruś 

1. Ks. mgr Witosław Kardaś, święcenia 2005-05-14 r. – Strzyżów – św. J. S. Pelczara, misjonarz od 2015-09-01 r.

2. Ks. mgr Paweł Knurek, święcenia 1997-05-08 r. – Rzeszów, misjonarz od 2001-06-23 r.,

Czad

3. Ks. mgr Edward Ryfa, święcenia 1985-06-24 r. – Przemyśl, misjonarz od 1995-08-20 r.

Czechy

4. Ks. mgr Roman Depa,  święcenia 2005-05-14 r. – Rzeszów, misjonarz (Diecezja Litomierzyce) od 2010-08-27 r.,

5. Ks. mgr Ryszard Potęga, święcenia 2003-05-29 r. – Rzeszów, misjonarz (diecezja Pilzno) od 2011-08-26 r.,

6. Ks. mgr Wojciech Szostek,  święcenia 2008-05-10 r. – Rzeszów, misjonarz (Diecezja Litomierzyce) od 2013-08-25 r.,

Ekwador

7. Ks. mgr Krzysztof Kudławiec, święcenia 1995-05-25 r. – Rzeszów, misjonarz od 2001-07-01 r.,

8. Ks. mgr Dariusz Miąsik, święcenia 1995-05-25 r. – Rzeszów, misjonarz od 2001-07-01 r.,

9. Ks. mgr Szymon Piękoś, święcenia 2010-05-22 r. – Jasło-Dobrego Pasterza, misjonarz od 2013-09-01 r.,

Gwatemala

11. Ks. mgr Dariusz Drozd, święcenia 1998-05-21 r. – Rzeszów, misjonarz od 2007-10-01 r.,

12. Ks. mgr Tomasz Godlewski,  święcenia 1998-05-21 r. – Rzeszów, misjonarz od 2007-10-01 r.,

13. Ks. mgr Sławomir Ziobro, święcenia 1998-05-21 r. – Rzeszów, misjonarz od 2010-01-01 r.,

Kazachstan

14. Ks. mgr Jan Radoń, święcenia 1993-05-29 r. – Rzeszów, misjonarz od 2016 r.,

Peru 

15. Ks. mgr Tomasz Wajdzik, święcenia 2008-05-10 r. – Rzeszów, misjonarz od 2013-01-01 r.,

Ukraina

16. Ks. mgr Grzegorz Kida, święcenia 2011-06-11 r. – Rzeszów, misjonarz od 2016 r.,

17. Ks. mgr Antoni Więch, święcenia 2011-06-11 r. – Rzeszów, misjonarz od 2013-08-25 r.,