Księża diecezjalni

Księża seniorzy

Wpisany przez Admin

Ks. Prałat Wiesław Augustyn

święcenia 1966-05-29 r. – Tarnów, emeryt od 2010-08-26 r., Niwiska

Ks. Kanonik Stanisław Bałucki 

święcenia 1971-06-06 r. – Przemyśl, emeryt od 2016 r., Trzcinica

Ks. Prałat Józef Bednarczyk

święcenia 1956-05-10 r. – Przemyśl, emeryt od 2003-08-24 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Prałat Stanisław Bełza

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2010-08-27 r., Rzeszów – Fara

Ks. dr Prałat Zbigniew Bielamowicz

święcenia 1961-06-18 r. – Przemyśl, emeryt od 2006-08-01 r., Archidiecezja Krakowska

Ks. mgr Kanonik Antoni Bieszczad

święcenia 1962-06-17 r. – Przemyśl, emeryt od 2006-09-01 r., Ropczyce – Przemienienia Pańskiego

Ks. Kanonik Kazimierz Biśto

święcenia 1964-06-21 r. – Przemyśl, emeryt od 2006-04-01 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Prałat Wiesław Bodzioch

święcenia 1961-06-29 r. – Tarnów, emeryt od 2008-08-24 r., Libusza

Ks. Kanonik Antoni Bukała

święcenia 1957-05-30 r. – Przemyśl, emeryt od 2002-08-22 r., Budy Głogowskie

Ks. Prałat Tadeusz Bukała

święcenia 1957-05-30 r. – Przemyśl, emeryt od 2001-08-18 r., Przewrotne

Ks. mgr Tomasz Czeluśniak

święcenia 2009-05-30 r. – Rzeszów, renta zdrowotna od 2015 r., Dom Księży Seniorów

Ks. mgr Mieczysław Czudec

święcenia 1981-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2015 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Antoni Domino

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2005-08-21 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Józef Dziadosz

święcenia 1961-06-18 r. – Przemyśl, emeryt od 2007-08-26 r., Zaborów

Ks. mgr Prałat Franciszek Dziedzic

święcenia 1980-06-08 r. – Przemyśl, emeryt od 2016 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Prałat Feliks Flejszar

święcenia 1969-06-24 r. – Przemyśl, emeryt od 2009-05-25 r., Dom Księży Seniorów

Ks. dr Prałat Ireneusz Folcik

święcenia 1968-06-23 r. – Przemyśl, emeryt od 2014-07-27 r., Rzeszów – Św. Józefa

Ks. mgr inż. Kanonik Roman Głód

święcenia 1970-06-06 r. – Rzeszów – Fara, emeryt od 2003-08-24 r., Rzeszów

Ks. Kanonik Józef Góra

święcenia 1960-06-26 r. – Tarnów, emeryt od 2006-08-22 r., Diecezja Tarnowska

Ks. Bp   Kazimierz GÓRNY

święcenia 1960-06-29 r. – Kraków,  Biskup Senior od 2013-07-20 r.,

Ks. Prałat Stanisław Górski

święcenia 1965-06-27 r. – Tarnów, emeryt od 2012-08-26 r., Gorlice – Narodzenia NMP

Ks. mjr kanonik Marian Homa

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2007-09-01 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Stanisław Jezierski

święcenia 1965-06-27 r. – Przemyśl, emeryt od 2011-08-26 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Jan Kobylarz

święcenia 1964-06-21 r. – Przemyśl, emeryt od 2011-01-09 r., Dom Księży Seniorów

Ks. dr Kanonik Stanisław Kopeć

święcenia 1955-06-29 r. – Tarnów, emeryt od 2008-08-01 r., Czudec

Ks. mgr Kanonik Józef Kościelny

święcenia 1971-06-06 r. – Majdan Królewski, emeryt od 2010-10-12 r., Trzciana

Ks. Prałat Eugeniusz Królik

święcenia 1969-06-24 r. – Przemyśl, emeryt od 2014-07-27 r., Jasło – Miłosierdzia Bożego

Ks. Prałat Zygmunt Kudyba

święcenia 1961-06-18 r. – Przemyśl, emeryt od 2009-08-23 r., Nienaszów

Ks. Prałat Tadeusz Kulig

święcenia 1953-05-03 r. – Tarnów, emeryt od 2002-08-22 r., Trzęsówka

Ks. Prałat Jan Kulpa

święcenia 1958-06-01 r. – Przemyśl, emeryt od 2005-08-21 r., Święcany

Ks. Kanonik Czesław Łaguz

święcenia 1970-05-31 r. – Tarnów, emeryt od 2016 r., Glinik

Ks. Infułat Stanisław Mac

święcenia 1960-06-12 r. – Przemyśl, emeryt od 2011-08-26 r., Rzeszów – Najświętszego Serca Jezusowego

Ks. dr Prałat Stanisław Marczak

święcenia 1961-06-18 r. – Przemyśl, emeryt od 2007-08-26 r., Archidiecezja Przemyska

Ks. mgr Kanonik Henryk Markowski

święcenia 1966-06-26 r. – Przeworsk, emeryt od 2003-08-24 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Stanisław Mazur

święcenia 1958-06-01 r. – Przemyśl, emeryt od 2004-08-28 r., Dom Księży Seniorów

Ks. mgr lic. Wiesław Mazur

święcenia 1982-06-20 r. – Przemyśl, emeryt od 2012 r., Rzeszów

Ks. mgr Prałat Emil Midura

święcenia 1964-06-21 r. – Przemyśl, emeryt od 2011-08-26 r., Gogołów

Ks. Kanonik Eugeniusz Miłoś

święcenia 1962-06-24 r. – Tarnów, emeryt od 2001-08-18 r., Zagorzyce

Ks. Kanonik Józef Mleczko

święcenia 1956-06-24 r. – Tarnów, emeryt od 2002-08-22 r., Będziemyśl

Ks. mgr lic. Kanonik Mieczysław Mleczko

święcenia 1977-06-05 r. – Przemyśl, emeryt od 2016 r., Rzeszów

Ks. Kanonik Edward Moskal

święcenia 1956-03-18 r. – Kraków, emeryt od 2007-08-26 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Franciszek Motyka

święcenia 1969-05-25 r. – Przemyśl, emeryt od 2015-08-22 r., Cieklin

Ks. Kanonik Michał Motyl

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2004-08-28 r., Rzeszów – Fara

Ks. Prałat Andrzej Mucha

święcenia 1962-06-24 r. – Tarnów, emeryt od 2009-08-23 r., Gorlice – Św. Andrzeja Boboli

Ks. mgr Kanonik Stanisław Pelczar

święcenia 1965-06-20 r. – Przemyśl, emeryt, penitencjarz w kościele św. Krzyża w Rzeszowie od 2005-09-01 r., Dom Księży Seniorów

Ks. mgr lic. Kanonik Antonii Pietrzyk

święcenia 1980-06-08 r. – Przemyśl, rencista od 1987 r., Warszawa

Ks. Kanonik Franciszek Podolski

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2001-03-01 r., Dom Księży Emerytów w Korczynie

Ks. Kanonik Tadeusz Preis

święcenia 1958-06-01 r. – Przemyśl, emeryt od 2005-08-21 r., Januszkowice

Ks. Kanonik Eugeniusz Reguła

święcenia 1963-06-29 r. – Tarnów, emeryt od 2008-08-24 r., Góra Ropczycka

Ks. Kanonik Stanisław Rębisz

święcenia 1956-05-10 r. – Przemyśl, emeryt od 2005-09-02 r., Jasło – Matki Bożej Królowej Świata

Ks. Kanonik Władysław Rogała

święcenia 1967-06-04 r. – Przemyśl, emeryt od 2012-08-26 r., Archidiecezja Przemyska

Ks. mgr lic. Prałat Stanisław Ryba

święcenia 1965-06-27 r. – Tarnów, emeryt od 2010-08-27 r., Sędziszów Małopolski – Narodzenia NMP

Ks. mgr Krzysztof Rybka

święcenia 1982-06-20 r. – Przemyśl, rencista od 2014 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Tadeusz Sabik

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2003-08-24 r., Warzyce

Ks. Kanonik Stanisław Samborski

święcenia 1973-05-27 r. – Tarnów, emeryt od 2016 r., Kosowy

Ks. Andrzej Skupień

święcenia 1982-06-20 r. – Przemyśl, rencista od 2012 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Kanonik Gerard Stanula

święcenia 1968-06-23 r. – Przemyśl, emeryt od 2011-08-26 r., Błażkowa

Ks. Kanonik Kazimierz Stawarz

święcenia 1968-06-23 r. – Przemyśl, emeryt od 2012-09-01 r., Archidiecezja Przemyska

Ks. Kanonik Stanisław Stęchły

święcenia 1967-06-04 r. – Przemyśl, emeryt od 2012-08-26 r., Niebylec

Ks. Prałat Stanisław Sznajder

święcenia 1969-06-24 r. – Przemyśl, emeryt od 2012-08-26 r., Rzeszów – Św. Mikołaja

Ks. Prałat Aleksander Śmietana

święcenia 1971-06-05 r. – Przemyśl, emeryt od 2016 r., Nockowa

Ks. mgr Jacek Tomaszewski

święcenia 1999-05-13 r. – Rzeszów, renta zdrowotna od 2013 r., Dom Księży Seniorów

Ks. Prałat Stanisław Tomkowicz

święcenia 1964-06-21 r. – Przemyśl, emeryt od 2009-08-23 r., Rzeszów – Św. Judy Tadeusza

Ks. Kanonik Stanisław Ulaszek

święcenia 1965-06-20 r. – Przemyśl, emeryt od 2009-08-23 r., Dąbrówka – Gamrat

Ks. Kanonik Wiesław Willer

święcenia 1969-06-24 r. – Przemyśl, emeryt od 2014-07-27 r., Bączal Dolny

Ks. Kanonik Stanisław Wolak

święcenia 1965-06-20 r. – Przemyśl, emeryt od 2010-08-27 r., Ustrobna

Ks. Prałat Tadeusz Wołosz

święcenia 1967-06-04 r. – Przemyśl, emeryt od 2012-08-26 r., Chmielnik Rzeszowski

Ks. Kanonik Stanisław Woźniak

święcenia 1958-06-29 r. – Tarnów, emeryt od 2003-08-24 r., Jasło – Wniebowzięcia NMP

Ks. Prałat Tadeusz Wójcicki

święcenia 1958-06-01 r. – Przemyśl, emeryt od 2008-08-24 r., Kamień

Ks. mgr Mariusz Wójcik

święcenia 1984-06-24 r. – Przemyśl, renta zdrowotna od 2004 r., Ustrobna

Ks. Prałat Stanisław Wójcik

święcenia 1959-06-07 r. – Przemyśl, emeryt od 2006-08-27 r., Rudna Wielka

Ks. Prałat Stanisław Wójcik

święcenia 1961-06-29 r. – Tarnów, emeryt od 2008-08-24 r., Werynia

Ks. Kanonik Henryk Zachara

święcenia 1971-05-30 r. – Tarnów, emeryt od 2011-08-26 r., Bieździedza

Ks. Kanonik Tadeusz Załączkowski

święcenia 1961-06-18 r. – Przemyśl, emeryt od 2004-08-28 r., Dobrzechów

Ks. Prałat Stanisław Zych

święcenia 1965-06-27 r. – Tarnów, emeryt od 2012-08-26 r., Rzeszów – Chrystusa Króla