Księża diecezjalni

Księża zmarli

Wpisany przez Admin

Zmarli kapłani Diecezji  (od 25.03.1992-)

1992

1. Ks. Józef Niedźwiedź, ur. 1938-01-01 r. – , święcenia 1962-06-24 r., zmarł: 1992-06-29 r.

2. Ks. Stanisław Kolebok, ur. 1913-02-26 r. – Góra Ropczycka, święcenia 1937-06-20 r., zmarł: 1992-07-04 r.

3. Ks. Ludwik Brylski, ur. 1939-01-01 r. – , święcenia 1965-06-20 r., zmarł: 1992-08-20 r.

4. Ks. Tadeusz Chmiel, ur. 1937-01-01 r. – , święcenia 1961-06-18 r., zmarł: 1992-10-28 r.

1993

1. Ks. Franciszek Stopa, ur. 1917-10-27 r. – Zaczernie, święcenia 1943-10-24 r., zmarł: 1993-03-21 r.

2. Ks. Walenty Kotarba, ur. 1910-01-10 r. – Uszew, święcenia 1935-06-29 r., zmarł: 1993-05-05 r.

3. Ks. Władysław Bialik, ur. 1929-01-01 r. – Osiek Jasielski, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 1993-05-08 r.

4. Ks. Piotr Szkolnicki, ur. 1918-06-10 r. – Dublany, święcenia 1943-10-24 r., zmarł: 1993-06-13 r.

5. Ks. Andrzej Kolbusz, ur. 1905-01-01 r. – Cholewiana Góra, święcenia 1930-06-01 r., zmarł: 1993-12-03 r.

1994

1. Ks. Stanisław Jagła, ur. 1909-04-11 r. – Kiejny k/Dobiesławic, święcenia 1934-06-29 r., zmarł: 1994-01-10 r.

2. Ks. Alfred Solarski, ur. 1918-01-01 r. – Ostrów, święcenia 1943-10-24 r., zmarł: 1994-03-01 r.

3. Ks. Mieczysław Szewczyk, ur. 1916-01-01 r. – Jasło, święcenia 1939-06-25 r., zmarł: 1994-05-27 r.

4. Ks. mgr Józef Wójcik, ur. 1924-03-14 r. – Pawłów, święcenia 1950-06-01 r., zmarł: 1994-06-09 r.

5. Ks. Józef Kasprzak, ur. 1932-04-02 r. – Mielec – Borek, święcenia 1956-06-24 r., zmarł: 1994-08-16 r.

6. Ks. Henryk Florek, ur. 1914-01-15 r. – Gromnik, święcenia 1937-06-20 r., zmarł: 1994-09-24 r.

7. Ks. Czesław Korczykowski, ur. 1923-01-01 r. – Żółków, święcenia 1950-06-25 r., zmarł: 1994-10-26 r.

1995

1. Ks. Władysław Gryboś, ur. 1915-01-01 r. – Moszczenica, święcenia 1940-03-31 r., zmarł: 1995-01-24 r.

2. Ks. dr Jan Zwierz, ur. 1903-09-08 r. – Grądy, święcenia 1926-06-29 r., zmarł: 1995-05-19 r.

3. Ks. Jan Wierzbiński, ur. 1933-03-23 r. – Kosina, święcenia 1956-06-01 r., zmarł: 1995-06-06 r.

4. Ks. mgr Antoni Czechowicz, ur. 1957-03-25 r. – Cieklin, święcenia 1983-06-29 r., zmarł: 1995-07-19 r.

5. Ks. Bronisław Ryba, ur. 1915-06-17 r. – Słotowa, święcenia 1940-03-31 r., zmarł: 1995-08-21 r.

6. Ks. Zbigniew Ciołek, ur. 1943-08-10 r. – Ostrów, święcenia 1968-06-23 r., zmarł: 1995-09-24 r.

7. Ks. Julian Śmietana, ur. 1908-02-03 r. – Hankówka, święcenia 1932-03-26 r., zmarł: 1995-10-09 r.

8. Ks. Zygmunt Gąsiorek, ur. 1917-09-03 r. – Dynów, święcenia 1941-05-04 r., zmarł: 1995-11-07 r.

1996

1. Ks. Marian Kulinowski, ur. 1910-01-01 r. – Gromnik, święcenia 1934-01-01 r., zmarł: 1996-01-20 r.

2. Ks. Eugeniusz Konopka, ur. 1919-01-01 r. – Zarzecze k/ Dębowca, święcenia 1952-05-30 r., zmarł: 1996-02-19 r.

3. Ks. mgr Stanisław Ujda, ur. 1929-09-04 r. – Pilchów, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 1996-08-14 r.

4. Ks. Mieczysław Folta, ur. 1930-01-24 r. – Mirocin, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 1996-12-01 r.

1997

1. Ks. Józef Opioła, ur. 1907-02-21 r. – Borek Stary, święcenia 1932-06-19 r., zmarł: 1997-01-26 r.

2. Ks. Franciszek Wybraniec, ur. 1936-01-02 r. – Nowy Sącz, święcenia 1960-06-26 r., zmarł: 1997-06-19 r.

3. Ks. Stanisław Krauz, ur. 1936-08-16 r. – Kombornia, święcenia 1969-10-26 r., zmarł: 1997-10-25 r.

4. Ks. Jan Lis,ur. 1950-06-22 r. – Nowy Sącz, święcenia 1974-06-02 r., zmarł: 1997-11-01 r.

1998

1. Ks. Józef Kaczor, ur. 1919-01-26 r. – Posada Dolna, święcenia 1943-03-05 r., zmarł: 1998-01-03 r.

2. Ks. mgr Jerzy Serwoński, ur. 1958-07-09 r. – Dąbrowa Tarnowska, święcenia 1983-05-22 r., zmarł: 1998-02-24 r.

3. Ks. Stanisław Kołtak, ur. 1932-12-10 r. – Uherce, święcenia 1958-06-01 r., zmarł: 1998-08-31 r.

1999

1. Ks. Kazimierz Ostafiński, ur. 1919-01-26 r. – Dąbrówka Starzeńska, święcenia 1937-05-28 r., zmarł: 1999-08-06 r.

2. Ks. Józef Chmura, ur. 1947-01-09 r. – Glinik Górny, święcenia 1971-06-05 r., zmarł: 1999-08-10 r.

3. Ks. mgr Mariusz Miazga, ur. 1962-06-23 r. – Nowa Sarzyna, święcenia 1988-06-24 r., zmarł: 1999-09-13 r.

4. Ks. Józef Pustelak, ur. 1912-04-12 r. – Zaczernie, święcenia 1935-06-29 r., zmarł: 1999-12-25 r.

2000

1. Ks. Józef Czarnik, ur. 1930-09-01 r. – Zalasowa, święcenia 1956-06-24 r., zmarł: 2000-01-10 r.

2. Ks. Franciszek Boguń, ur. 1948-03-06 r. – Górno, święcenia 1972-06-17 r., zmarł: 2000-08-02 r.

3. Ks. Stanisław Król, ur. 1930-06-29 r. – Cieszacin Mały, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2000-09-03 r.

4. Ks. Stefan Pelc, ur. 1919-04-28 r. – Świętoniowa, święcenia 1943-10-24 r., zmarł: 2000-11-10 r.

2001

1. Ks. Stanisław Baniak, ur. 1937-11-19 r. – Bratucice, święcenia 1962-06-24 r., zmarł: 2001-01-28 r.

2. Ks. mgr Andrzej Partyka MS, ur. 1961-12-01 r. – Łańcut, święcenia 1987-05-09 r., zmarł: 2001-02-07 r.

3. Ks. Mieczysław Zając, ur. 1927-04-17 r. – Nienaszów, święcenia 1953-06-21 r., zmarł: 2001-02-14 r.

4. Ks. Tadeusz Walski , ur. 1926-06-03 r. – Machów, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 2001-03-05 r.

5. Ks. Kazimierz Rzońca, ur. 1953-01-31 r. – Tarnów, święcenia 1978-05-28 r., zmarł: 2001-03-10 r.

6. Ks. Kazimierz Dzierwa, ur. 1913-02-02 r. – Jodłowa, święcenia 1938-06-29 r., zmarł: 2001-04-15 r.

7. Ks. Roman Marek SDB, ur. 1943-01-01 r. – Szczyrk, święcenia 1971-06-19 r., zmarł: 2001-05-14 r.

8. Ks. mgr Władysław Oleksiak, ur. 1917-06-03 r. – Izbiska, święcenia 1945-04-22 r., zmarł: 2001-05-26 r.

9. Ks. Władysław Lasota, ur. 1935-01-15 r. – Niechobrz, święcenia 1959-06-07 r., zmarł: 2001-09-24 r.

10. Ks. Andrzej Pasterczyk, ur. 1908-11-23 r. – Bajdy, święcenia 1934-05-29 r., zmarł: 2001-11-17 r.

2002

1. Ks. Walenty Bal, ur. 1920-01-17 r. – Jasionka, święcenia 1944-12-30 r., zmarł: 2002-01-11 r.

2. Ks. Eugeniusz Rosielski, ur. 1930-05-27 r. – Jasienica Rosielna, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 2002-06-22 r.

3. Ks. mgr Bronisław Skiba CSMA, ur.  1963-01-01 r. – Nowy Żmigród, święcenia r., zmarł: 2002-07-01 r.

4. Ks. Adam Banek, ur. 1946-01-01 r. – Zaborów, święcenia 1969-06-24 r., zmarł: 2002-10-18 r.

2003

1. Ks. Franciszek Kwolek, ur. 1951-02-10 r. – Husów, święcenia 1976-06-27 r., zmarł: 2003-02-09 r.

2. Ks. mgr Aleksander Połeć, ur. 1935-01-01 r. – Olchowa, święcenia 1964-06-21 r., zmarł: 2003-11-26 r.

3. Ks. Franciszek Krzemień, ur. 1918-12-19 r. – Grabiny, święcenia 1944-06-03 r., zmarł: 2003-12-16 r.

4. Ks. Stanisław Łabuz, ur. 1938-10-22 r. – Wola Wadowska, święcenia 1971-05-30 r., zmarł: 2003-12-25 r.

2004

1. Ks. Michał Klimek, ur. 1956-01-26 r. – Michalczowa, święcenia 1981-05-31 r., zmarł: 2004-05-10 r.

2. Ks. Władysław Źrebiec MS, ur. 1948-06-17 r. – Kąty, święcenia 1973-05-20 r., zmarł: 2004-07-07 r.

3. Ks. Marian Jachowicz, ur. 1926-08-31 r. – Grybów, święcenia 1951-04-29 r., zmarł: 2004-08-15 r.

4. Ks. Stanisław Karabin, ur. 1931-07-30 r. – Zalesie k. Limanowej, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2004-12-02 r.

5. Ks. Kazimierz Martyński, ur. 1928-08-04 r. – Borzęcin, święcenia 1954-05-09 r., zmarł: 2004-12-08 r.

2005

1. Ks. Antoni Grzyś, ur.  1925-10-31 r. – Jata, święcenia 1952-06-30 r., zmarł: 2005-01-21 r.

2. Ks. mgr Tadeusz Marek OP, ur. 1932-09-16 r. – Opaleniska, święcenia 1963-06-29 r., zmarł: 2005-02-23 r.

3. Ks. mgr lic. Eugeniusz Głowacki, ur. 1936-12-30 r. – Łubno Opace, święcenia 1960-06-12 r., zmarł: 2005-03-11 r.

4. Ks. Franciszek Weselak, ur. 1933-07-20 r. – Urzejowice, święcenia 1958-06-01 r., zmarł: 2005-04-03 r.

5. Ks. mgr Czesław Kubrak, ur. 1960-08-02 r. – Gorliczyna, święcenia 1985-06-24 r., zmarł: 2005-04-30 r.

6. Ks. Tyburcjusz Dąbek OFM Conv., ur. 1918-08-28 r. – Chicago USA, święcenia 1942-08-30 r., zmarł: 2005-05-07 r.

7. Ks. Zbigniew Urbanek, ur. 1939-09-04 r. – Ropczyce, święcenia 1965-06-13 r., zmarł: 2005-06-06 r.

8. Ks. Wiesław Gazda OFM Cap., ur. 1915-02-24 r. – Sokołów Młp., święcenia 1939-05-10 r., zmarł: 2005-10-12 r.

2006

1. Ks. mgr Stanisław Wygonik MS, ur. 1922-05-05 r. – Załęże k/ Jasła, święcenia 1953-05-03 r., zmarł: 2006-02-01 r.

2. Ks. mgr lic. Cherubin Pająk OFM, ur. 1940-05-05 r. – Teodorówka, święcenia 1964-06-22 r., zmarł: 2006-02-04 r.

3. Ks. Czesław Prajzner, ur. 1926-04-21 r. – Tropia, święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2006-05-24 r.

4. Ks. dr Wawrzyniec Wawro OP, ur. 1945-06-18 r. – Jarosław, święcenia 1971-04-30 r., zmarł: 2006-08-19 r.

5. Ks. Czesław Zagórski, ur.  1946-10-23 r. – Ropa, święcenia 1974-06-02 r., zmarł: 2006-09-18 r.

6. Ks. Czesław Przystaś, ur. 1924-09-21 r. – Wiśniowa n/W., święcenia 1950-06-25 r., zmarł: 2006-10-02 r.

7. Ks. mgr Janusz Górzyński OP, ur. 1933-07-11 r. – Rudzienko, święcenia 1959-06-29 r., zmarł: 2006-11-06 r.

8. Ks. mgr lic. Fabian Orzechowski OFM Conv, ur. 1937-05-25 r. – Lubla, święcenia 1961-06-15 r., zmarł: 2006-12-16 r.

2007

1. Ks. dr Jan Białobok, ur. 1927-07-15 r. – Szymbark, święcenia 1952-05-04 r., zmarł: 2007-06-02 r.

2. Ks. Henryk Piesowicz, ur. 1927-01-04 r. – Głogów Młp., święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2007-08-25 r.

3. Ks. Tadeusz Warzybok, ur. 1923-06-19 r. – Siedliska, święcenia 1950-06-25 r., zmarł: 2007-08-28 r.

4. Ks. Stanisław Folta, ur. 1920-08-18 r. – Mirocin, święcenia 1944-12-30 r., zmarł: 2007-10-08 r.

2008

1. Ks. Tadeusz Szetela, ur. 1925-01-01 r. – Grodzisko Strzyżowskie, święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2008-02-15 r.

2. Ks. Tadeusz Prucnal, ur. 1929-11-20 r. – Nienadówka, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 2008-06-04 r.

3. Ks. mgr Tomasz Świerad, ur.  1968-03-23 r. – Wielopole Skrzyńskie, święcenia 1999-05-13 r., zmarł: 2008-07-18 r.

4. Ks. Józef Adamczyk, ur. 1914-08-09 r. – Staniszewskie, święcenia 1939-06-25 r., zmarł: 2008-12-13 r.

5. Ks. Jan Bylinowski, ur. 1949-08-23 r. – Czermna, święcenia 1973-05-27 r., zmarł: 2008-12-30 r.

2009

1. Ks. Bronisław Domino, ur. 1935-08-09 r. – Babica, święcenia 1959-06-07 r., zmarł: 2009-03-22 r.

2. Ks. Antoni Dzieniewicz, ur. 1926-03-13 r. – Łańcut, święcenia 1950-06-25 r., zmarł: 2009-04-01 r.

3. Ks. Stanisław Kos, ur. 1947-04-24 r. – Dulcza Mała, święcenia 1974-06-02 r., zmarł: 2009-05-03 r.

4. Ks. Władysław Rękas, ur. 1914-04-14 r. – Buffalo (USA), święcenia 1941-05-04 r., zmarł: 2009-05-10 r.

5. Ks. Józef Micek, ur. 1927-12-08 r. – Pilzno, święcenia 1953-05-03 r., zmarł: 2009-07-03 r.

6. Ks. Jan Kubas, ur. 1926-07-14 r. – Wysoka Głog., święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 2009-09-03 r.

7. Ks. Mieczysław Wajda, ur. 1926-11-20 r. – Krosno, święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2009-11-07 r.

8. Ks. mgr lic. Andrzej Zębik OFM Cap., ur. 1961-02-12 r. – Janków, święcenia 1971-04-18 r., zmarł: 2009-11-18 r.

9. Ks. Władysław Szypuła, ur. 1932-04-17 r. – Zawadka, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2009-11-26 r.

10. Ks. Kazimierz Guzy, ur. 1941-01-02 r. – Brzóza Stadnicka, święcenia 1964-06-21 r., zmarł: 2009-12-02 r.

11. Ks. Stanisław Gąsiorek, ur. 1917-04-22 r. – Kobylanka, święcenia 1940-03-31 r., zmarł: 2009-12-21 r.

2010

1. Ks. Fryderyk Przybycień MS, ur.  1931-07-10 r. – Dominikowice, święcenia 1957-06-16 r., zmarł: 2010-01-02 r.

2. Ks. Stanisław Rejman, ur. 1924-04-27 r. – Krzemienica, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2010-01-02 r.

3. Ks. Kazimierz Trygar, ur. 1928-09-02 r. – Iwonicz, święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2010-03-04 r.

4. Ks. Julian Chmiel, ur. 1930-10-06 r. – Medynia Głogowska, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2010-03-18 r.

5. Ks. Jan Kalinka, ur. 1946-10-30 r. – Mokrzyszów, święcenia 1970-06-06 r., zmarł: 2010-04-16 r.

6. Ks. Adam Szymański, ur. 1954-02-21 r. – Rzeszów, święcenia 1979-05-31 r., zmarł: 2010-04-24 r.

7. Ks. Adam Stanaszek, ur. 1946-07-17 r. – Jaworze Górne, święcenia 1971-05-30 r., zmarł: 2010-06-09 r.

8. Ks. Jan Gębala, ur. 1922-01-02 r. – Karczmiska, święcenia 1949-06-29 r., zmarł: 2010-06-28 r.

9. Ks. Jerzy Szpunar MS, ur. 1955-01-01 r. – Rzeszów, święcenia 1981-05-17 r., zmarł: 2010-07-05 r.

10. Ks. Michał Bodzioch, ur. 1936-08-30 r. – Wólka Pełkińska, święcenia 1960-06-12 r., zmarł: 2010-08-03 r.

11. Ks. mgr Stanisław Szylak, ur. 1963-05-15 r. – Tyrawa Wołoska, święcenia 1988-06-24 r., zmarł: 2010-08-23 r.

12. Ks. Stanisław Matuła, ur. 1931-05-20 r. – Trzeboś, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2010-12-05 r.

2011

1. Ks. Hieronim Warachim OFM Cap., ur. 1906-09-16 r. – Lwów, święcenia 1939-09-03 r., zmarł: 2011-06-23 r.

2. Ks. Józef Sokołowski, ur. 1934-05-15 r. – Jabłonka, święcenia 1959-06-07 r., zmarł: 2011-07-14 r.

3. Ks. mgr Józef Toporek, ur. 1921-12-14 r. – Biesów, święcenia 1950-06-29 r., zmarł: 2011-07-25 r.

4. Ks. Julian Sołtys, ur. 1929-05-24 r. – Lutoryż, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2011-08-22 r.

5. Ks. Franciszek Kość, ur. 1919-09-30 r. – Rokietnica, święcenia 1943-10-24 r., zmarł: 2011-08-30 r.

6. Ks. mgr Marek Barć, ur. 1976-04-13 r. – Rzeszów, święcenia 2004-05-29 r., zmarł: 2011-09-24 r.

7. Ks. mgr Stanisław Rydzik, ur. 1953-01-22 r. – Świętoniowa, święcenia 1979-05-31 r., zmarł: 2011-11-26 r.

2012

1. Ks. Mieczysław Zarych, ur. 1931-01-01 r. – Blizne, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2012-01-11 r.

2. Ks. Władysław Kopociński, ur. 1927-01-01 r. – Krościenko, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 2012-02-20 r.

3. Ks. Stefan Żołneczko OFM Cap., ur. 1971-07-07 r. – Mikołów, święcenia 1997-05-17 r., zmarł: 2012-05-21 r.

4. Ks. Tadeusz Rączkowski, ur. 1922-06-20 r. – Krasnosiółka, święcenia 1950-01-06 r., zmarł: 2012-06-08 r.

5. Ks. Franciszek Turko, ur. 1930-10-10 r. – Michałówka, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2012-06-11 r.

6. Ks. Waldemar Batorski OFM, ur. 1952-12-24 r. – Podlesie Małe, święcenia 1978-06-21 r., zmarł: 2012-07-02 r.

7. Ks. Michał Pelczar, ur. 1932-01-11 r. – Falejówka, święcenia 1958-06-01 r., zmarł: 2012-12-26 r.

2013

1. Ks. Bronisław Janik, święcenia 1966-06-26 r., zmarł: 2013-03-15 r.

2. Ks. mgr Adam Nowak, ur. 1925-07-23 r. – Krosno, święcenia 1950-06-25 r., zmarł: 2013-06-14 r.

3. Ks. mgr Bronisław Piróg SDB, ur. 1926-02-12 r. – Trzcieniec, święcenia 1956-06-29 r., zmarł: 2013-07-02 r.

4. Ks. Stanisław Kuryło, ur. 1931-01-01 r. – Siedleczka, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2013-08-08 r.

5. Ks. Władysław Aszklar, ur. 1913-01-19 r. – Lubatówka, święcenia 1939-09-10 r., zmarł: 2013-11-06 r.

6. Ks. Józef Wolski, ur. 1933-10-31 r. – Ulanów, święcenia 1960-06-12 r., zmarł: 2013-11-12 r.

7. Ks. mgr Stefan Denkiewicz SP, ur. 1932-01-01 r. – Ostrołęka, święcenia 1958-06-30 r., zmarł: 2013-12-02 r.

2014

1. Ks. Edward Cieśla MS, ur. 1936-10-22 r. – Widaczów, święcenia 1959-10-20 r., zmarł: 2014-02-03 r.

2. Ks. Antoni Woźniak, ur. 1932-05-15 r. – Piątkowa, święcenia 1958-06-01 r., zmarł: 2014-03-11 r.

3. Ks. mgr Andrzej Krupa, ur. 1960-01-19 r. – Rzeszów, święcenia 1985-06-24 r., zmarł: 2014-04-08 r.

4. Ks. mgr Ryszard Ozga, ur. 1953-05-17 r. – Jeżowe, święcenia 1978-06-04 r., zmarł: 2014-08-22 r.

5. Ks. mgr Józef Pałęga, ur. 1918-01-01 r. – Bliżyce, święcenia 1942-06-30 r., zmarł: 2014-09-20 r.

6. Ks. Eugeniusz Hajduk, ur. 1922-06-02 r. – Jasło, święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2014-09-21 r.

7. Ks. Jan Gut, ur. 1951-06-14 r. – Brzóza Stadnicka, święcenia 1975-06-21 r., zmarł: 2014-10-03 r.

8. Ks. Józef Trzeciak, ur.  1942-09-20 r. – Bratkowice, święcenia 1969-06-24 r., zmarł: 2014-10-09 r.

9. Ks. Edward Wilk, ur. 1932-09-10 r. – Niechobrz, święcenia 1961-06-18 r., zmarł: 2014-12-14 r.

2015

1. Ks. Zbigniew Kłusek, ur. 1958-03-06 r. – Lubcza, święcenia 1983-05-22 r., zmarł: 2015-02-12 r.

2. Ks. Józef Sondej, ur. 1914-03-01 r. – Mazury, święcenia 1939-06-25 r., zmarł: 2015-02-28 r.

3. Ks. Zbigniew Czuchra MS, ur. 1934-11-29 r. – Krosno, świecenia 1968-06-21 r., zmarł: 2015-05-10 r.

4. Ks. mgr lic. Stanisław Płaza, ur. 1950-07-30 r. -Bierówka, święcenia 1974-06-15 r., zmarł: 2015-09-18 r.

5. Ks. mgr Stanisław Dziedzic, ur. 1934-05-08 r., święcenia 1958-06-29 r., zmarł: 2015-11-12 r.

2016

1. Ks. Jan Kordas, ur. 1932-09-19 r. – Kosina, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2016-01-03 r.

2. Ks. Józef Słysz, ur. 1925-03-14 r. – Gniewczyna Łańcucka, święcenia 1951-06-24 r., zmarł: 2016-02-17 r.

3. Ks. Franciszek Marciniec, ur. 1951-10-02 r. – Wydrze, święcenia 1976-06-27 r., zmarł: 2016-02-27 r.

4. Ks. mgr Augustyn Lenart, ur. 1941-12-11 r. – Gwoźnica Górna, święcenia 1965-06-20 r., zmarł: 2016-03-06 r.

5. Ks. STanisław Tomaszek, ur. 1935-06-30 r. – Kosina, święcenia 1959-06-07 r., zmarł: 2016-03-09 r.

6. Ks. Stanisław Sokalski, ur. 1930-11-12 r. – Ulanów, święcenia 1956-05-10 r., zmarł: 2016-03-29 r.

7. Ks. dr Jan Cebulak, ur. 1952-05-12 r. – Białobrzegi, święcenia 1978-06-04 r., zmarł: 2016-04-13 r.

8. Ks. Marian Łopatka, ur. 1956-01-16 r. – Domosławice, święcenia 1983-05-22 r., zmarł: 2016-04-25 r.

9. Ks. Ryszard Kiwak, ur. 1936-09-03 r. – Kolbuszowa, święcenia 1969-06-26 r., zmarł: 2016-06-09 r.

10. Ks. mgr Ryszard Dołek, ur. 1974-08-25 r. Rzeszów, święcenia 1999-05-13 r., zmarł: 2016-06-15 r.

11. Ks. Władysław Zima, ur. 1934-04-18 r. – Przeczyca, święcenia 1960-06-26 r., zmarł: 2016-08-24 r.

12. Ks. Jan Gocek, ur. 1934-01-27 r. – Czudec, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2016-08-29 r.

2017

1. Ks. Jan Delekta, ur. 1954-08-05 r. – pp. Łowisko, święcenia 1980-06-08 r., zmarł: 2017-02-23 r.

2. Ks. Marek Draus, ur. 1974-04-27 r. – pp. Sędziszów Małopolski, święcenia 2001-05-24 r., zmarł: 2017-03-14 r.

3. Ks. Marek Tutro, ur. 1979-10-16 r., pp. Brzyska, święcenia 2004-05-29, zmarł 2017-04-18 r.

4. Ks. Piotr Anioł, ur. 1982-12-02 r., pp. Rzeszów Boże Ciało, święcenia 2007-05-26 r., zmarł: 2017-05-15 r.

5. Ks. Józef Łasica, ur. 1927-10-05 r., pp. Raniżów, święcenia 1957-05-30 r., zmarł: 2017-05-18 r.

5. Ks. Władysław Janowski, ur. 1931-07-14 r., pp. Domaradz, święcenia 1954-06-27 r., zmarł: 2017-06-12 r.

6. Ks. Józef Żółtek, ur. 1937-03-23 r., Sanok, święcenia 1960-06-12 r., zmarł: 2017-06-28 r.

7. Ks. Marcin Szopiński, ur.1977-11-09 r., pp. Głogów Młp., święcenia 2004-05-29 r., zmarł: 2017-09-18 r.

8. Ks. Wacław Potyrała, ur. 1968-03-05 r., pp. Gogołów, święcenia 1993-05-29 r., zmarł: 2017-10-14 r.

9. Ks. Franciszek Dziedzic, ur. 1946-10-15 r., pp. Zarzecze k/Niska, święcenia 1980-06-08 r., zmarł: 2017-11-26 r.

2018

1. Ks. Mieczysław Paśko, ur. 06.12.1976 r., pp. Tyczyn, święcenia 2001-05-24 r., zmarł 2018-02-28 r.

2. Ks. Edward Moskal, ur. 19.04.1930 r., pp. Żarnowa, święcenia 1956-03-18 r., zmarł 2018-03-05 r.

3. Ks. Franciszek Podolski, ur. 1934-10-31 r., pp. Sławęcin, święcenia 1959-06-07 r., zmarł 2018-05-10 r.

4. Ks. Eugeniusz Reguła, ur. 1938-12-02 r., pp. Wielopole Skrzyńskie, święcenia 1963-06-29 r., zmarł 2018-05-20 r.

5. Ks. Józef Bednarczyk, zmarł 2018-05-30 r.