Księża zakonni

Zakonnicy w parafiach

Wpisany przez Admin

Biecz – św. Anny

O. Piotr Balcerzak OFM
święcony , duszpasterz od 2014-07-04
O. Leszek Dudziński OFM

święcony 1958, duszpasterz

O. Zygmunt Hat OFM
święcony 1979-04-19, duszpasterz od 1998-07-01
O. Placyd Koń OFM
święcony 1996-12-04, duszpasterz od 2014-05-13
O. Tomasz Kupczakiewicz OFM
święcony , proboszcz od 2014-07-04
O. Józef Ślusarz OFM
święcony , wikariusz od 2012-07-06

br. Dariusz Nowak OFM – zakrystianin

Dębowiec

Ks. Piotr Bonarek MS
święcony 1984-05-20, wikariusz od 2013-01-01
Ks. Mariusz Maćkowiak MS
święcony 2009-05-16, katecheta od 2014-08-23
Ks. Krzysztof Samborski MS
święcony 1993-05-15, proboszcz od 2013-08-25
Ks. Marek Turoń MS
święcony 1997-06-14, duszpasterz od 2013-08-24

Jasło – św. Antoniego

O. Kazimierz Kuźniar OFMConv
święcony 1985-06-01, wikariusz od 2008-09-25
O. Jerzy Marusia OFM Conv.
święcony 1997-06-21, duszpasterz od 2013-07-01

O. Łukasz Pazgan OFM Conv.

święcony 2014, duszpasterz od 2016-08-20

O. Jerzy Pięta OFM
święcony 1991-05-26, duszpasterz od 2012-10-01
O. Tadeusz Porębski OFM Conv.
święcony 1978-06-10, spowiednik od 2007-09-01
O. Paweł Sroka OFM Conv.
święcony 2000, gwardian klasztoru i proboszcz

O. Artur Zajchowski OFM Conv.

święcony 1995, duszpasterz od 2016.08.20

Klasztor Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu

Ks. Antoni Ciuła MS
święcony 1959-05-11, senior od 2006-10-19
Br. Jan Czuba MS
święcony 1987-05-01, zakrystianin od 2009.07.31 od 2009-07-31
Br. Wojciech Durlak MS
święcony 1965-08-15, furtianin od 1993.08.25 od 1993-08-25
Ks. Franciszek Gutter MS
święcony 1980-05-18, Dyrektor Kancelarii Apostolskiej od 1990-07-01
Ks. Bogdan Kadłuczka MS
święcony 1986-05-09, duszpasterz od 2015-03-07
Ks. Marian Łącki MS
święcony 1963-03-09, senior od 2002.07.27 od 2002-07-27
Br. Eugeniusz Martowicz MS
święcony 1969-08-15, brat zakonny od 1969.08.15 od 1969-08-15
Ks. Grzegorz Ozga MS
święcony 2002-06-08, mistrz Nowicjatu od 2012-08-23
Ks. Kazimierz Przybycień MS
święcony 1987-05-09, duszpasterz w Kancelarii Apostolskiej od 2013-07-21
Ks. Paweł Raczyński MS
święcony 2004-06-05, superior i kustosz Sanktuarium od 2014-06-22
Ks. Andrzej Rozum MS
święcony 1994-05-14, duszpasterz w Centrum Pojednania od 2011-09-01

Ks. Adam Schielmann MS

święcony, duszpasterz

Br. Stanisław Semeniuk MS
święcony 1977-05-03, brat zakonny -senior od 1977-05-03
Ks. Łukasz Stachura MS
święcony 2010-05-15, socjusz Nowicjatu od 2012-07-20
Ks. Jan Ślęczka MS
święcony 1992-05-16, duszpasterz od 2014-07-01
Ks. Józef Wal MS
święcony 1984-05-20, dyrektor Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej od 2007-06-04
Ks. Stanisław Wal MS
święcony 1978-05-15, senior od 2014-08-23

Ks. Wiesław Węgrzyn MS

święcony, duszpasterz

Ks. Andrzej Wierzba MS
święcony 2003-06-07, duszpasterz w Centrum Pojedniania od 2014-07-21
O. Sławomir Wietrzyński MS
święcony 1987-05-25, duszpasterz od 2014-11-03

Ks. Kazimierz Wolan MS

święcony, duszpasterz

Br. Rafał Wutkowski MS
święcony 208-09-08, brat zakonny – zakrystianin i furtianin od 2012-09-22

Klasztor OO. Kapucynów w Sędziszowie Młp.

Br. Bogdan Borczuch OFM Cap.
święcony 2000-03-18, furtianin od 2009-07-01
O. Damian Delekta OFM Cap.
święcony 1968-04-20, duszpasterz od 2009-10-19
Br. Adam Kuczyński OFM Cap.
święcony 1998-03-19, zakrystianin od 2013-07-01
Br. Wiesław Marzec OFM Cap.
święcony , furtianin od 2014-09-01
O. Marek Miszczyński OFM Cap.
święcony 1999-05-22, magister nowicjatu od 2014-09-02
O. Cyryl Mozdyniewicz OFM Cap
święcony 1968-04-20, duszpasterz, Prowincjalny Asystent Franciszkańskiego Zakonu Świeckich od 2003-07-01

Br. Rafał Ogórek OFM Cap.

święcony 2004-05-13, infirmarz klasztorny, duszpasterz
O. Bp Stanisław Padewski OFM Cap
święcony 1957-02-24, emeryt od 2010-08-10
Br. Stanisław Szlosek OFM Cap

święcony 1997-05-17, gwardian klasztoru
Br. Andrzej Szusbier OFM Cap.
święcony 1999-03-19, ogrodnik od 2014-07-01
O. Gustaw Tyburczy OFM Cap.
święcony 1958-06-17, duszpasterz od 2010-07-02
O. Stanisław Żmuda OFM Cap.
święcony 1971-04-18, duszpasterz od 2010-10-25

Kobylanka
Ks. Roman Gierek MS
święcony 1991-05-18, proboszcz od 2014-07-27
Ks. Jan Gierlak MS

święcony 1992-05-16, duszpasterz od 2016-08-27
Ks. Piotr Komisarz MS
święcony 2001-06-09, katecheta od 2009-08-22
Ks. Piotr Korbecki MS
święcony 2013-05-18, katecheta i socjusz postulatu w Dominikowicach od 2013-09-01
Ks. Lesław Podsiadło MS
święcony 1985-05-19, duszpasterz od 2013-12-06

Ks. Bartosz Seruga MS

święcony 2010-05-15, katecheta od 2015
Ks. Łukasz Soczek MS
święcony , dyrektor Postulatu w Dominikowicach od 2013-07-21
Ks. Zygmunt Tokarz MS
święcony 1991-05-18, rekolekcjonista od 2014-11-03

Rzeszów – bł. Karoliny

O. Marian Godek
święcony , duszpasterz, kapelan Domu Prowincjalnego Sióstr Serafitek w Rzeszowie od 2014

Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej

Ks. Piotr Bonarek MS
święcony 1984-05-20, duszpasterz od 2015

Ks. Josef Jaros MS

święcony 2013-05-18, duszpasterz i katecheta

Ks. Wiesław Krysztofowicz MS
święcony 2010-05-15, katecheta od 2013-08-23
Ks. Henryk Kuman MS
święcony 1984-05-20, wikariusz od 2009-03-14
Ks. Jakub Pawłowski MS
święcony 2014-05-17, katecheta od 2014-09-01
Ks. Adam Sędzik MS
święcony 1991-05-18, katecheta od 2013-08-23

Ks. Franciszek Sikora MS

święcony , duszpasterz od 2016
Ks. Grzegorz Szczygieł MS
święcony 2001-05-24, katecheta od 2013-08-23
Ks. Krzysztof Tarnopolski MS
święcony 1988-05-14, duszpasterz od 2010-08-21
Ks. Karol Tomczak MS
święcony 2007-06-09, duszpasterz akademicki od 2011-08-21
Ks. Zbigniew Wal MS
święcony 1990-05-19, proboszcz od 2012-07-28

Ks. Władysław Wichniarz MS

święcony , duszpasterz od 2015
Ks. Józef Załucki MS
święcony 1959-01-01, emeryt – penitencjarz od 1985-08-20

Rzeszów – Opatrzności Bożej

Ks. Kazimierz Drozd SDB
święcony 1999-05-22, proboszcz i dyrektor Domu od 2014-08-11
Ks. Paweł Gacek SDB
święcony 1995-06-16, duszpasterz od 2008-09-08
Ks. Marek Kogut SDB
święcony 2013-05-18, duszpasterz od 2013-07-01
Ks. Stanisław Konior SDB
święcony 1989-06-15, wikariusz od 2006-09-26
Ks. Roman Kot SDB
święcony 2014-06-18, duszpasterz od 2014-08-22
Ks. Marian Król SDB
święcony , duszpasterz od 2010-10-20
Ks. Janusz Rabiniak SDB
święcony 1995-09-16, duszpasterz i katecheta od 2012-08-02
Ks. Kazimierz Salwa SDB
święcony 1993-06-18, katecheta od 2006-09-01
Ks. Edwin Słuczan Orkusz SDB
święcony 2003-05-24, katecheta od 2009-08-20
Ks. Marcin Wosiek SDB
święcony 2014-05-24, duszpasterz od 2014-07-01

Rzeszów – Św. Jacka

O. Łukasz Filc OP
święcony 2009-05-23, duszpasterz akademicki od 2010-07-07
O. Artur Gałecki OP
święcony 2004-12-27, wikariusz od 2011-07-01
O. Bogusław Golak OP
święcony 1958-06-26, emeryt od 2002-07-01
O. Romuald Jędrejko OP
święcony 2005-05-21, proboszcz, przeor od 2012-09-16
O. Paweł Koniarek OP
święcony 2013-05-18, duszpasterz od 2014-07-01
O. Zdzisław Kostecki OP
święcony 1958-06-26, duszpasterz od 2014-07-01

O. Marcin Lisak
O. Mikołaj Mrówczyński OP
święcony 2008-12-06, katecheta od 2007-08-01
O. Dominik Ornawka OP
święcony 2002-05-25, katecheta od 2011-08-26
O. Ryszard Paklikowski OP
święcony 1979-06-23, odpowiedzialny za budowę, od 2001-06-10
O. Marek Pieńkowski OP
święcony 1980-06-21, duszpasterz od 2014-07-01

Rzeszów – Św. Józefa Kalasancjusza

O. Łukasz Adamasiuk SP
święcony, Magister Nowicjatu od 2015

O. Tomasz Jędruch SP

proboszcz parafii, rektor wspólnoty zakonnej od 2015

O. Bartłomiej Koszyk SP

święcony 21.05.2016, duszpasterz od 2016
O. Mariusz Rabczak SP
święcony 2008-05-17, duszpasterz, ojciec duchowny nowicjatu od 2013-09-03
O. Jan Taff SP
święcony 1971-06-18, duszpasterz od 2015

Rzeszów – Św. Rodziny

Ks. Łukasz Biełusz MSF

święcony 17-05-2014, w parafii od 2016

Ks. Radosław Deręgowski MSF
święcony 2010-10-09, wikariusz od 2013-08-01

Ks. Marian Jaśkiewicz MSF
święcony 1980-05-13, duszpasterz od 2010-09-01
Ks. Andrzej Kinal MSF
święcony 1990-06-16, proboszcz, rektor Domu Zakonnego Misjonarzy Świętej Rodziny od 2008-07-01

Ks. Stanisław Sałata MSF
święcony 1976-06-08, duszpasterz od 2013-10-01
Ks. Michał Popowski MSF
święcony 2008-05-24, duszpasterz od 2015

Rzeszów – Wniebowzięcia NMP

O. Szczepan Dolański OFM
święcony 1983-05-31, duszpasterz od 2014-07-14
O. Andrzej Kałamarz OFM
święcony 1968-06-16, duszpasterz od 2009-07-05
O. Rafał Klimas OFM
święcony 1985-06-04, proboszcz i gwardian od 2014-07-11

O. Kajetan Kowalski OFM

święcony, spowiednik i kaznodzieja
O. Józef Krawiec OFM
święcony 1980-06-19, duszpasterz od 2013-01-04
O. Przybysław Majewski OFM
święcony 1997-05-07, duszpasterz od 2008-07-01
O. Konstancjusz Makówka OFM
święcony 1995-12-08, duszpasterz od 2014-12-15
O. Zefiryn Mazur OFM
święcony 1997-05-07, duszpasterz od 2014-10-01
O. Anastazy Popiel OFM
święcony 2014-06-14, duszpasterz od 2014-07-14
O. Oskar Poździk OFM
święcony, spowiednik i kaznodzieja
O. Artur Stępień OFM
święcony 2005-06-16, duszpasterz od 2008-07-01

O. Serafin Suda OFM

święcony, spowiednik i kaznodzieja
O. Marian Wachowicz OFM
święcony 1972-02-13, wikariusz od 2012-07-17
O. Władysław Waśko OFM
święcony 1981-06-19, duszpasterz od 2005-07-27

Terliczka

O. Klemens Blajda OFM Cap.
święcony 1966-05-06, duszpasterz od 1999-08-16
O. Karol Jopek OFM Cap.
święcony 1968-04-20, duszpasterz od 2014-07-01
O. Robert Kozłowski OFM Cap.
święcony 1990-06-23, proboszcz od 2011-07-01