Księża zakonni Zakony

Proboszczowie zakonni

Wpisany przez Admin

O. Bochyński Andrzej OFMCap., parafia Terliczka, prob. od 2011-07-01

Ks. Drozd Kazimierz SDB, parafia Rzeszów – Opatrzności Bożej, prob. od 2014-08-11

Ks. Gierek  Roman MS, parafia Kobylanka, prob. od 2014-07-27

O. Jędrejko Romuald OP, parafia Rzeszów – Św. Jacka, prob. od 2012-09-16

O. Jędruch Tomasz SP, parafia Rzeszów – Św. Józefa Kalasancjusza, prob. od 2015-08-30

Ks. Kałdowski Grzegorz MSF, parafia Rzeszów – Św. Rodziny, prob. od 2017-07-01

O. Klimas Rafał OFM, parafia Rzeszów – Wniebowzięcia NMP, prob. od 2014-07-11

O. Kupczakiewicz Tomasz OFM, parafia Biecz – św. Anny, prob. od 2014-07-04

Ks. Samborski Krzysztof MS, parafia Dębowiec, prob. od 2013-08-25

O. Sroka Paweł OFMConv., parafia Jasło – św. Antoniego, prob. od 2016-06-21

Ks. Wal Zbigniew MS, parafia Rzeszów – Matki Bożej Saletyńskiej, prob. od 2012-07-28