Ogólnopolska Pielgrzymka Pokutno – Wynagradzająca do Tarnowca

Wpisany przez ks. Marek Story

XV Ogólnopolska Pielgrzymka Pokutno – Wynagradzająca za Grzechy Przeciwko Życiu

4 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu, odbędzie się XV Ogólnopolska Pielgrzymka Pokutno – Wynagradzająca Za Grzechy Przeciwko Życiu. Spotkanie o godz. 9.00 rozpocznie wykład ks. prof. Dariusza Oko, poświęcony tematyce związanej z ideologią GENDER. Po konferencji uczestnicy pielgrzymki będą mogli zadać pytania księdzu profesorowi oraz nabyć autorskie książki : ,,Dyktatura gender’’, ,,Wygaszanie Polski’’, ,,Moje życie’’ wraz z pamiątkowym wpisem.

Kolejno o godz. 11.00 odprawiona zostanie Msza Święta wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa. Edwarda Białogłowskiego. Po Eucharystii będzie miała również miejsce wspólna Agapa oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia na Kalwarii przy pomniku Nienarodzonych.

Natalia Janowiec