Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na XV Niedzielę Zwykłą, 12.07.2015 r.

Wpisany przez ks. Marek Story

KOMUNIKATY KURII – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.07.2015 r.

1. Przesyłamy Komunikat Prezydium Konferencji Episkopatu Polski z dnia 7 lipca 2015 r. w kontekście ustawy “o leczeniu niepłodności” – do odczytania w czasie ogłoszeń parafialnych w najbliższą niedzielę.

2. W dniach 17-28 lipca br. Diecezja Rzeszowska będzie gościła stypendystów papieskich z całej Polski (ok. 1000 osób). Młodzież będzie przeżywała w Rzeszowie obóz formacyjny pod hasłem: “Bądź chrześcijaninem naprawdę. Rzeszów 2015”. Przyjmijmy ich serdecznie w naszych parafiach i środowiskach.

2. Przesyłamy informację dotyczącą przestrzegania praw autorskich oraz ofertę licencyjną MPLC Polska. Informacje odnośnie praw autorskich można znaleźć także na stronie: http://www.mplc.pl/page/about-copyright-law

3. Informujemy, że od dnia 14 lipca br. z Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” realizowane będą nowe połączenia lotnicze do Edynburga w Szkocji – dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty w bardzo atrakcyjnych cenach zawierających opłatę za duży bagaż.