Rekolekcje dla małżonków porzuconych

Wpisany przez Admin

W dniach od 11 do 13 grudnia w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu, odbędą się rekolekcje dla porzuconych małżonków. Nauki skierowane są do osób, które kiedyś zawarły związek małżeński, jednak ich życie nie potoczyło się tak, jakby tego chcieli. Celem rekolekcji jest m.in. ukazanie osoby Chrystusa jako przyjaciela i Ojca, który pragnie towarzyszyć i pomóc wszystkim tym, którzy znaleźli się w sytuacji porzucenia i odtrącenia.

Początek rekolekcji w piątek o godz. 18.30. Zakończenie w niedzielę, po obiedzie ok. godz.13.00. Nauki prowadzi ks. Jacek Pawłowski MS, psycholog, psychoterapeuta.

rek_pojednanie01Dodatkowo w tym samym czasie, w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu, odbędą się rekolekcje nawiązujące do pojednania. Pojednanie z sobą to fascynujący i jednocześnie trudny temat. Człowiek, który jest pojednany ze sobą, niesie wewnętrzny pokój i gotowość do pojednania z innymi. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Zanim wyciągniesz rękę z opłatkiem do bliskich osób, do znajomych może potrzebujesz takich rekolekcji ?

Początek rekolekcji w piątek o godz. 18.30. Zakończenie w niedzielę, po obiedzie ok. godz.13.00. Nauki prowadzi ks. Andrzej Rozum MS

Zgłoszenia telefonicznie : 13 44 131 90, kom. 797907287 lub poprzez formularz internetowy dostępny na stronie centrum.saletyni.pl

Natalia Janowiec