Galerie 2015 Newsy

Życzenia świąteczne z osobami życia konsekrowanego

W środę, 23 grudnia, o godz. 12.00 w Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbyło się spotkanie osób życia konsekrowanego: sióstr zakonnych, ojców i braci zakonnych, dziewic i wdów konsekrowanych oraz innych osób życia konsekrowanego z Księżmi Biskupami i pracownikami Kurii. Spotkanie prowadził ks. dr Stanisław Kamiński, wikariusz biskupi ds. zakonnych. Po modlitwie i odczytaniu Ewangelii o Bożym Narodzeniu uczestnicy spotkania odśpiewali kolędę: “Wśród nocne ciszy”. Następnie siostry złożyły życzenia Księżom Biskupom. W odpowiedzi Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Wątroba złożył życzenia wszystkim obecnym i pobłogosławił opłatki. Wszyscy  uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Na zakończenie Ks. Stanisław Kamiński podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie i poprosił o modlitwę w intencji Diecezji oraz powołań do życia konsekrowanego, w trwającym Roku Życia Konsekrowanego.

Tekst i foto: Admin