Galerie 2017 Newsy

Nowonarodzonemu Jezusowi – koncert kolęd i pastorałek

8 stycznia 2017 r. w parafii św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie na Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 14.00 odbył się koncert noworoczny.

„Każdego roku jestem na tym koncercie, który przygotowują dzieci i młodzież z tej parafii. Jest to dla mnie wyjątkowy dzień bowiem wracam myślami do moich lat dzieciństwa” – wspomina pani Zofia.

Pośród wielu utworów przygotowanych na tę okazję znalazły się m.in.: „Jezusa Narodzonego”, „Z narodzenia Pana”, „Tryumfy Króla Niebieskiego”, „Do szopy”, „Pastuszkowie bracia mili”, „Skrzypi wóz”, „Jest taki dzień”, „Gore gwiazda”, „Mario czy ty wiesz”.

Koncert przygotowany przez kilkunastoosobową grupę dzieci i młodzieży wysłuchało kilkaset osób z różnych części Rzeszowa i okolic. Była to kolejna okazja, aby uświadomić sobie jak wielką radość przynosi każdemu człowiekowi Boża Dziecina.

Ks. Krzysztof Cieśla

Fot. Bartłomiej Siuta