Galerie 2017 Newsy

Dekanalny Turniej Piłki Nożnej LSO o Puchar Dziekana Dekanatu Gorlice

W piątek, 10 lutego, w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach, przeprowadzony został Dekanalny Turniej Piłki Nożnej LSO o Puchar Dziekana Dekanatu Gorlice. Do rywalizacji przystąpiły drużyny Liturgicznej Służby Ołtarza. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach: szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Po zaciętej walce i ogromnym zaangażowaniu wszystkich drużyn, wyłoniono zwycięzców:

• pierwsze miejsce w kategorii szkoła podstawowa wywalczyła parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Gorlicach
  • pierwsze miejsce w kategorii gimnazjum wywalczyła parafia pw. Narodzenia NMP w Gorlicach.

Zakończenie zmagań piłkarskich uwieńczyło rozdanie pucharów, dyplomów oraz nagród rzeczowych, które wręczył ksiądz dziekan Stanisław Ruszel.

Ks. Andrzej Tokarz