Galerie 2017 Newsy

Karnawałowa zabawa w jasielskiej farze

W sobotę, 18 lutego, w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Jaśle, odbył się Bal Karnawałowy. Parafialna impreza była świetną okazją do zabaw tanecznych, przed nadchodzącym okresem Wielkiego Postu.

Bal rozpoczął się o godz.16:00, w Domu Parafialnym, przy kościele farnym w Jaśle. Panowała bardzo miła i rodzinna atmosfera. Zarówno młodsi uczestnicy spotkania, jak i dorośli, brali udział w licznych zabawach, które prowadzili: ks. Krzysztof Kołodziejczyk (wikariusz pełniący posługę duszpasterską w tutejszej parafii) oraz siostra Karina Pawłowska (przełożona Sióstr Michalitek w Jaśle). Zabawę umilał również młodzieżowy zespół muzyczny Artist. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji, takich jak: taniec lednicki, słodki poczęstunek oraz zabawy humorystyczne.

Bal stał się doskonałą okazją do integracji i nawiązania głębszych, przyjaznych relacji między członkami poszczególnych grup parafialnych.

Fot. N.J.
Natalia Janowiec