Galerie 2017 Newsy

Msze św. z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie

Msze św.  z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała są jedną z proponowanych form duszpasterskich mających na celu pogłębić żywą wiarę w obecność Jezusa Chrystusa.

– Ten sposób spotkania z  żywym Bogiem różni się od innych Mszy św., tylko i wyłącznie czasem, który poświęcamy słuchaniu Słowa Bożego, wspólnym modlitwom, śpiewem uwielbienia, adorowaniem Jezusa Eucharystycznego. W dzisiejszym chaosie codzienności Bóg pozwala człowiekowi karmić się Jego światłem, nasycić Jego obecnością – podkreśla ks. Krzysztof Kołodziejczyk.

Najbliższe Msze św. i modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie :

Jasło – parafia pw. WNMP (Fara), ostatnia środa każdego miesiąca, godz.18.00, prowadzi ks. Krzysztof Kołodziejczyk,

Jasło – Sanktuarium św. Antoniego, każdy 13-sty dzień miesiąca, godz.18.00, prowadzi o. Tomasz Trawiński,

Skołyszyn – parafia pw. św. Józefa i św. Piotra i Pawła, 27 luty, godz. 18.00, prowadzi o. Pacyfik Iwaszko OFM,

Rzeszów – parafia pw. Miłosierdzia Bożego, 9 marca, godz.18.00, prowadzi o. Pacyfik Iwaszko OFM,

Fot. N.J

Natalia Janowiec