Zaproszenie na koncert ewangelizacyjny ks. Jakuba Bartczaka i multimedialną Drogę Krzyżową do Boguchwały

Zapraszamy serdecznie na koncert ewangelizacyjny ks. Jakuba Bartczaka – najlepszego rapera wśród polskich księży. Koncert odbędzie się w kościele w Boguchwale w dniu 21 marca 2017 r. o godz. 19:00. Zachęćmy szczególnie młodych, by wykorzystali znakomitą okazję do radosnego wielbienia Boga.
Dnia 25 marca w kościele w Boguchwale Multimedialna Droga Krzyżowa, będąca swoistym spektaklem słowno – muzycznym o ludzkim grzechu i nadziei płynącej ze Zmartwychwstania Chrystusa. Usłyszymy 16 utworów w wykonaniu zespołu muzycznego Noro Lim Rafała Alickiego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną kontemplować mękę Jezusa i z niej zaczerpnąć sił do niesienia swojego codziennego krzyża.