Promocja książki “Trzy chóry muzyczne w zabytkowym kościele w Binarowej”

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Parafia św. Michała Archanioła w Binarowej wydała w ostatnim czasie publikację rodaka – ks. dr. Zbigniewa Bielamowicza „Trzy chóry muzyczne w zabytkowym kościele w Binarowej”. Jest ona także częścią periodyku naszej diecezji „Resovia Sacra”. Otrzymaliśmy od Autora zgodę na publikację tej książki w celu popularyzacji kościoła oraz odkrywania ciekawej historii kościoła pw. św. Michała Archanioła w Binarowej. Dnia 30 kwietnia – w III Niedzielę Wielkanocną, z udziałem Autora odbędzie się promocja tej książki. Sumę poprowadzi i okolicznościowe Słowo Boże wygłosi ks. dr Zbigniew Bielamowicz. Po Mszy św. będzie okazja do spotkania się z Autorem oraz otrzymania okolicznościowego autografu. Serdecznie zapraszamy!
Można Majówkę rozpocząć w Binarowej!

Zapraszamy także na naszą stronę internetową:

Na spotkanie zaprasza:
ks. Bogusław Jurczak – proboszcz