Uroczyste wielbienie z Maryją Królową

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Z okazji 100. Rocznicy Objawień Fatimskich i 300. Rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej zapraszamy na uroczyste Wielbienie z Maryją Królową na Błoniach Jasnogórskich 13 maja o godz. 14:00. Każdy pielgrzym proszony jest o zabranie ze sobą róży. Z przyniesionych róż ułożony zostanie dywan jako symbol naszej miłości, czci i wierności względem Maryi Królowej. Wraz z Nią chcemy radośnie uwielbić Boga. W programie: Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza Święta, której przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki. Po Mszy Świętej rozpocznie się muzyczne Wielbienie z Maryją Królową. Za posługę muzyczną odpowiedzialni są muzycy Inicjatywy Poznańskiego Wielbienia wraz z chórem jubileuszowym i orkiestrą symfoniczną.
Informacje na stronie: www.wielbieniezmaryja.pl