Zaproszenie na Eucharystię i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie do Dębowca

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Wieczorem wszyscy mieszkańcy miasta, którzy mieli w rodzinie jakichś chorych, przyprowadzili ich do Jezusa. On zaś kładł na nich ręce i uzdrawiał ich z różnych dolegliwości. Z wielu ludzi wychodziły też demony, wołając: Jesteś Synem Boga!

[Łk 4, 40-41]

W czwartek, 20 kwietnia w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. z charyzmatyczną modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Mszę odprawi i modlitwę poprowadzi ks. Jan Gierlak MS.
W tym dniu, od godz. 15.00 będzie również możliwość spotkania z ks. Pawłem Raczyńskim MS (kustosz Sanktuarium), który udzieli wszelkich informacji dotyczących możliwości przeprowadzenia indywidualnych rozmów z księdzem egzorcystą diecezji rzeszowskiej.

Msze św. z nabożeństwem oraz modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w Dębowcu, będą celebrowane w każdy trzeci czwartek miesiąca.

Natalia Janowiec