Poradnia Małżeńsko-Rodzinna w Jaśle służy pomocą

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Im silniejsza będzie, zgodna z planem Bożym, święta instytucja małżeństwa i rodziny, tym większa miłość i solidarność między ludźmi! – św. Jan Paweł II

Członkowie Duszpasterstwa Rodzin od 10 maja br., następnie (w każdą, drugą środę miesiąca, godz. 16:00) serdecznie zapraszają do korzystania z bezpłatnej pomocy Poradni Małżeńsko-Rodzinnej funkcjonującej w budynku Domu Parafialnego przy kościele Farnym w Jaśle.
Do poradni mogą zgłaszać się pary narzeczonych przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa oraz rodziny przeżywające trudności wychowawcze, małżeńskie, nałogowe czy też komunikacyjne.
Osobom z problemami oferuje się konsultacje z księdzem, psychologiem, prawnikiem, konsultantem do spraw zaburzeń w funkcjonowaniu rodziny oraz położną.

Natalia Janowiec