Jemu zawdzięczam moje ocalenie

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

W dniach od 4 do 6 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, odbędzie się XX Jubileuszowe Spotkanie Trzeźwościowe.
Myślą przewodnią będą słowa ,,Pan jest moją mocą i źródłem męstwa, Jemu zawdzięczam moje ocalenie’’. W tegorocznym spotkaniu mogą wziąć udział osoby, które pragną wyprosić sobie przez wstawiennictwo Pięknej Pani z La Salette łaskę trzeźwości dla siebie i dla swoich bliskich.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w pokutnej, piątkowej pieszej pielgrzymce z Jedlicza do Dębowca, którą poprzedzi uroczysta Msza św. w kościele pw. św. Antoniego w Jedliczu.

W czasie spotkania osoby uzależnione będą mogły skorzystać z rozmów z kapłanami niosącymi pomoc potrzebującym. Możliwość głębszej spowiedzi, wspólna modlitwa, udział w mitingach AA i Al-anon oraz radosne biesiadowanie to również zostało przygotowane dla wszystkich uczestniczących w tegorocznym spotkaniu.

Natalia Janowiec