Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na XIV Niedzielę Zwykłą, 9.07.2017 r.

Wpisany przez ks. Marek Story

1. Zapraszamy na XXX Saletyńskie Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Dębowcu w dniach od 10 do 14 lipca 2017 r.

2. Ochotnicza Straż Pożarna w Hucisku gm. Głogów Małopolski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi podczas kolejnej XVI ambulansowej zbiórki krwi zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego programu „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”. Zbiórka odbędzie się 16 lipca 2017 r. w godz. od 10.00 do 14.00 w Hucisku przy Domu Ludowym. Podczas zbiórki krwi przewidziano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.

3. Diecezjalne Dni Młodych odbędą się w tym roku w dniach 17-19 sierpnia w Parku Papieskim w Rzeszowie. Informacje szczegółowe i zgłoszenia na stronie duszpasterstwa zbuta.rzeszow.pl. Prosimy o zachęcenie młodych do udziału w tym wydarzeniu i ich przygotowanie oraz przyjazd księży z grupami młodzieżowymi z parafii. Informacje dla księży pod nr tel. 737 900 860.

4. Informujemy, że w tym roku aplikaty ze zmianami duszpasterskimi zostaną przekazane 18 sierpnia 2017 r., natomiast objęcie nowych parafii – do 26 sierpnia 2017 r.