Odpust ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej

Wpisany przez red.

W dniach 7-12 września przeżywać będziemy odpust ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej  „Moje Niepokalane Serce zwycięży”. Rozpoczęcie 7. września (czwartek)  o godz. 17.30. Nieszpory Maryjne, o godz. 18.00 Msza św., o godz. 19.15 Koncert. W kolejne dni: w piątek o godz. 12.00 Msza św.  dla uczniów szkół podstawowych,  w sobotę o godz. 9.00 dla chorych,  w poniedziałek  o 12.00 Msza św. dla szkół ponadgimnazjalnych. W kolejne dni wieczorem na godz. 18.00 na Mszę św. zapraszamy:  w piątek – Róże Różańcowe,  w sobotę – Grupy Apostolskie, Ruchy i Stowarzyszenia, w poniedziałek  – młodzież do bierzmowana i grupy młodzieżowe, (po Mszy św. czuwanie modlitewne),  we wtorek, 12 września –  służby mundurowe, władze, rodziny i parafie Rzeszowa – przewodniczy abp Marek Jędraszewski z Krakowa (po Mszy św. koncert).

Szczegółowy program na plakacie poniżej: