Koncert Zespołu Noro Lim w Jaśle

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

W kościele pw. św. Stanisława w Jaśle 9 grudnia o godz. 18.30 wystąpi krakowski zespół Noro Lim. W programie usłyszymy najpiękniejsze utwory w wykonaniu Ewy Aksamović.

Koncert “Jesteś który jesteś” wspaniale wpisuje się w trwający czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Repertuar zespołu stanowią bogate w treści religijne utwory muzyczne. Każdy połączony Słowem Bożym na długo pozostaje w pamięci słuchaczy.

Noro Lim oznacza Pędź naprzód. Grupa istnieje od 2002 roku. Twórczość artystyczna zespołu obejmuje szeroko pojętą muzykę poetycką głoszącą prawdę o Bogu. W swoim dorobku Noro Lim posiada wiele wspaniałych spektakli słowno – muzycznych opartych na autorskich scenariuszach i reżyserii. Najsłynniejsze to “Miejcie odwagę…” spektakl poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, “Idziemy za Tobą” spektakl oparty na rozważaniach drogi krzyżowej oraz “Na powrót tym, czym w istocie jestem” spektakl ku czci bł. Anieli Salawy.

Podczas sobotniego koncertu każdy ze słuchaczy znajdzie coś dla siebie.
Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Fot. arch. Zespołu
Natalia Janowiec