Galerie 2018 Newsy

Koncert Kolęd w Kolbuszowej

W Kolbuszowej styczeń jest czasem kolędowania w kościołach i domach kultury.  W niedzielę 7 stycznia w kolbuszowskiej farze i 14 stycznia w kościele św. Brata Alberta odbyły się koncerty zespołu muzycznego i chórów Państwowej Szkoły Muzycznej  I st. w Kolbuszowej pod kierownictwem mgr Aleksandry Niezgody, dyrektor szkoły. W niedzielę, 14 stycznia, w kościele św. Brata Alberta w Kolbuszowej chóry z zespołem muzycznym uczestniczyły we Mszy św.  o godz. 16.00, której przewodniczył ks. Jerzy Buczek, kanclerz kurii, a po Mszy św. odbył się piękny koncert kolęd i pastorałek. Na zakończenie burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba wręczył dyplom dla szkoły i podziękował za koncert. Swoje słowo skierowali do uczestników także kanclerz kurii ks. Jerzy Buczek i proboszcz parafii ks. Jan Pępek.