Koncert Noworoczny – zaproszenie

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania”. (Łk 2,14)

Parafia św. Stanisława BM w Jaśle zaprasza na uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. W. Lutosławskiego w Jaśle oraz Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia.

W programie usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Młodzi artyści pod opieką dyrygentów p. Moniki Twarduś oraz p. Mateusza Gałuszki śpiewem i muzyką uświetnią niedzielną liturgię Mszy św. (14 stycznia) o godz.12.00. Również na Mszy św. dziecięcej o godz. 10.15, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wystawią w jasielskim kościółku Jasełka – ,,Cuda przy żłóbku”.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i kolędowania przy żłóbku Chrystusa Pana.

Natalia Janowiec