Spotkanie dla osób zmagających się z uzależnieniem

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Ofiarom alkoholizmu, rodzinom i środowiskom, które muszą tak wiele wycierpieć z powodu ułomności ich członków, Kościół w imieniu Chrystusa proponuje rozwiązanie i alternatywę: terapię miłości; Bóg jest miłością i ktokolwiek żyje w miłości, osiąga wspólnotę duchową z innymi i z Bogiem. Ci, którzy nie kochają, pozostają martwi, a ktokolwiek kocha, poznaje smak życia i żyje” – św. Jan Paweł II

25 marca w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin.

Na spotkanie zaproszony jest każdy kto pragnie wyprosić dla siebie i swoich bliskich łaskę trzeźwości i zdrowia. Osoby borykające się z problemem alkoholowym będą mogły skorzystać z Sakramentu pokuty i pojednania, wsłuchiwać się w Słowo Boże, wspólnie przeżywać Eucharystię. Będzie to również znakomity zarazem niezwykły czas przygotowania do spotkania się ze Zmartwychwstałym Panem.
Zachęcamy do udziału! Więcej szczegółów na plakacie.

Natalia Janowiec