Diecezjalna zbiórka makulatury

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Miłość Chrystusa przynagla nas”. I ta miłość Chrystusa pobudza nas do praktykowania dzieł miłosierdzia aż poza granice własnej ojczyzny, zachęca nas do niesienia pomocy wszędzie gdzie są potrzeby i do głoszenia dobrodziejstw Ewangelii. bł. Maria Teresa Ledóchowska

Trwa diecezjalna zbiórka makulatury, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy studni w Czadzie. Makulaturę można składać m.in. przy parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie, gdzie akcja zbiórki prowadzona jest bezterminowo.

W akcję mogą włączyć się nie tylko parafie diecezji rzeszowskiej, ale również szkoły, instytucje, zakłady pracy, organizacje jak i osoby indywidualne.

Do zbiórki przeznaczone są specjalne kontenery. Po wcześniejszym zgłoszeniu danej parafii czy palcówki kontener trafia w wyznaczone miejsce składowe.
Zgłoszenia przyjmowane są w Referacie Misyjnym Diecezji Rzeszowskiej. Kontakt: +48 17 852 44 19 wew. 29
Szczegółowe informacje dotyczące akcji można znaleźć również w linku.
Zachęcamy do udziału !
Natalia Janowiec