Zaproszenie na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Miejcie wiarę w Boga! Zaprawdę powiadam wam: Ktokolwiek by rzekł tej górze: Wznieś się i rzuć się w morze, a nie wątpiłby w sercu swoim, lecz wierzył, że stanie się to, co mówi, spełni mu się. Dlatego powiadam wam: Wszystko, o cokolwiek byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam”. – Mk 11, 22-24

Msze św. z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała są jedną z proponowanych form duszpasterskich mających na celu pogłębić żywą wiarę w obecność Jezusa Chrystusa.
– Ten sposób spotkania z żywym Bogiem różni się od innych Mszy św., tylko i wyłącznie czasem, który poświęcamy słuchaniu Słowa Bożego, wspólnym modlitwom, śpiewem uwielbienia, adorowaniem Jezusa Eucharystycznego. W dzisiejszym chaosie codzienności Bóg pozwala człowiekowi karmić się Jego światłem oraz nasycić Jego obecnością – podkreśla ks. Krzysztof Kołodziejczyk.

Najbliższa Msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie w jasielskiej Farze, odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18:00.

Natalia Janowiec