Polska jest wolna – To jest moja Matka, ta Ziemia

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Zapraszamy do udziału w konferencji z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości „Polska jest wolna – To jest moja Matka, ta Ziemia” pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Honorowym Patronatem J.E. bp. Jana Wątroby, która odbędzie się 26 maja br. w godz. 9:30 – 14:00. Prelegentami będą: Beata Szydło, ks. prof. Paweł Bortkiewicz, prof. Krzysztof Szwagrzyk, prof. Kazimierz Ożóg, prof. Krzysztof Ożóg i Ewa Leniart.

Zapraszamy również na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego (ok. 130 artystów) „Trąbo nasza wrogom grzmij” na godz. 17:00. Miejscem konferencji i koncertu jest G2A Arena CWK w Jasionce k. Rzeszowa (przy Porcie Lotniczym). Na powyższe wydarzenia wstęp wolny.
Konieczne zapisy przez stronę www.polskajestwolna.pl. Kontakt: ks. Jakub Nagi – jakubnagi@gmail.com, tel. 509-569-014. Zachęcamy do organizowania wyjazdów grupowych z parafii na powyższe wydarzenia.