VI Saletyńskie Spotkanie Dzieci

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie. Do takich bowiem należy Królestwo Niebieskie! Mk 10,14

W RYTMIE DUCHA to hasło VI Saletyńskiego Spotkania Dzieci w Kobylance, które odbędzie się w dniach 8-10 czerwca. To trzy wspaniałe dni modlitwy, radości i muzyki.

Saletyńskie Spotkanie Dzieci jest adresowane do uczniów szkół podstawowych. Inicjatywę tę tworzy środowisko ludzi duchownych i świeckich związanych z objawieniem Matki Bożej w La Salette. Jej celem jest chrześcijańska formacja dzieci, prowadząca do radosnego otwarcia się na miłość Chrystusa i odpowiedzenia na nią we wspólnocie Kościoła. W czasie każdego spotkania staramy się osiągnąć ten cel przez słuchanie słowa Bożego, modlitwę, adorację, wspólną Eucharystię, sakrament pojednania, teatr religijny, pracę w grupach, śpiew, taniec i zabawę – podkreślają organizatorzy.

Dzieci wraz z opiekunami zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Bieżące informacje można znaleźć na stronie dzieci.saletyni.pl

Natalia Janowiec