Saletyńskie Spotkania Młodych

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Dębowiec zaprasza na Saletyńskie Spotkanie Młodych

BEZSILNI W MIŁOŚCI to hasło XXXI Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się w dniach od 9 do 13 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.

Tegoroczny program wydarzenia zapowiada się bardzo ciekawie. Wśród prelegentów oraz artystów świadczących o Bogu usłyszymy m.in. Bpa Rafała Markowskiego, Tomasza Budzyńskiego, Muńka Staszczyka, ks. Marcina Barana, Dariusza Malejonka z zespołem Maleo Reggae Rockers i wielu innych.

Tradycyjnie nie zabraknie sporej dawki energicznej i żywiołowej muzyki chrześcijańskiej, którą zapewni zespół Nazaret, Porozumienie, Maleo Reggae Rockers i Grupa Imprateam.
Młodzież diecezji rzeszowskiej zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Bieżące informacje można znaleźć na stronie www.spotkania.saletyni.pl

Natalia Janowiec