Spotkanie trzeźwości i radości w Dobrzechowie

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Wolność i Miłość” Diecezji Rzeszowskiej oraz Krucjata Wyzwolenia Człowieka zapraszają na SPOTKANIE TRZEŹWOŚCI I RADOŚCI w DOBRZECHOWIE 30.06.2018r. Parafia św. Stanisława BM (przy trasie Rzeszów – Strzyżów – Krosno).

Program spotkania:
10:30 – Powitanie uczestników i nabożeństwo do Matki Bożej Dobrzechowskiej i św. Stanisława z ucałowaniem Relikwii
11:00 – Konferencja
11:30 – Przerwa
11:45 – Przygotowanie do Mszy św.
12:00 – Uroczysta Msza św.
13:00 – Posiłek
14:00 – Gry, zabawy, czas wolny, (na boisku sportowym – przywozimy
odpowiedni strój)
16:00 – Mityng
18:00 – Wspólne biesiadowanie – ognisko – pieczenie kiełbasy

W parafii św. Stanisława BM w Dobrzechowie znajdują się Relikwie św. Stanisława BM. Jest On Patronem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. W kościele znajduje się również czczony od wieków obraz Matki Bożej Dobrzechowskiej. Masz problem z alkoholem lub chcesz wyprosić dla bliskiej osoby trzeźwość – przyjedź do Dobrzechowa i proś Matkę Bożą i św. Stanisława BM o pomoc.

Zapraszamy i czekamy!