Dębowieckie Wieczory Maryjne

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Maryja objawiła się w świetle, które symbolizuje blask ludzkości przemienionej przez Zmartwychwstanie Chrystusa. La Salette jest orędziem nadziei, ponieważ nasza nadzieja jest podtrzymywana przez wstawiennictwo Tej, która jest Matką ludzi” – św. Jan Paweł II

Księża Misjonarze Saletyni z Dębowca zapraszają do udziału w wakacyjnych Apelach Maryjnych.

Apel Maryjny sprawowany jest codziennie o godz. 21.00 w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Modlitwa połączona jest z procesją wiodącą na Kalwarię Saletyńską. Kalwaria jest miejscem szczególnej modlitwy. Pielgrzymujący podobnie jak pastuszkowie: Maksymin i Melania, mogą kontemplować i przeżywać wyjątkowe spotkanie z Piękną Panią z La Salette.

Fot. arch. MS
Natalia Janowiec