Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na XVII Niedzielę Zwykłą 29 lipca 2018 roku

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Zbliża się sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych. Niech ten miesiąc będzie okazją do bardziej intensywnej modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.

W sobotę, 4 sierpnia, wyruszy 41. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 6.30 przed kościołem farnym w Rzeszowie. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia pielgrzymom poprzez fale Katolickiego Radia VIA, które codziennie będzie relacjonowało przebieg pielgrzymki o godz.: 7.30, 12.30, 15.30 i 20.00, zaś o godz. 20.30 będzie transmisja nabożeństwa różańcowego i Apelu z kościoła Świętego Krzyża. Na stronie internetowej radia VIA (www.radiovia.com.pl) będzie można w specjalnej zakładce znaleźć zdjęcia z trasy pielgrzymki oraz relacje antenowe.