Dziękczynienie za sezon motocyklowy

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

Podkarpaccy motocykliści podziękują za tegoroczny sezon. 30 września miłośnicy jednośladów przybędą do stóp Pięknej Pani z La Salette, by wspólnie podziękować za udany i bezpieczny sezon motocyklowy.

Głównym punktem zlotu będzie Msza święta na placu sanktuaryjnym o godzinie 12.00. Eucharystia sprawowana będzie w intencji motocyklistów, ich rodzin, a także zmarłych kolegów i koleżanek, którzy zginęli w tragicznych wypadkach drogowych.

Coroczne zloty motocyklistów w Dębowcu cieszą się coraz większą popularnością. Tradycyjna Msza św. polowa z roku na rok przyciąga coraz większe grono sympatyków motocykli. Ich obecność świadczy jak bardzo pragną zawierzyć swoje życie i zdrowie pod opiekę Maryi i Jej Syna Jezusa Chrystusa.

Fot. N.J
Natalia Janowiec