Rekolekcje kapłańskie 2018

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Kapłan jest monstrancją, jego rolą jest pokazywać Jezusa; musi sam zniknąć i ukazać Jezusa. Starać się pozostawić dobre wspomnienie w duszy każdego z tych, którzy do niego przychodzą. Stać się wszystkim dla wszystkich. Śmiać się z tymi, którzy się śmieją, płakać z tymi, którzy płaczą, aby wszystkich przyprowadzić do Jezusa” – Bł. Karol de Foucauld

Misjonarze Saletyni z Dębowca zapraszają wszystkich księży do udziału w rekolekcjach kapłańskich, które odbędą się w Centrum Pojednania z La Salette w Dębowcu.

Terminy:
22-25 października (prowadzi ks. Bohdan Dudko MS, dyrektor Centrum Pojednania)
05-08 listopada (prowadzi ks. Wojciech Węgrzyniak, wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, biblista)
19-22 listopada (prowadzi ks. Marek Wasąg, dr duchowości, przełożony monastycznej Wspólnoty Miłości Miłosiernej w Polańczyku)
26-29 listopada (prowadzi ks. Bohdan Dudko MS, dyrektor Centrum Pojednania) 03-06 grudnia (prowadzi ks. Bohdan Dudko MS, dyrektor Centrum Pojednania)
Program nauk rekolekcyjnych a także informacje dotyczące zakwaterowania dostępne na stronie internetowej centrum.saletyni.pl

Natalia Janowiec