Pierwszy Wieczór Modlitewno-Uwielbieniowy w parafii Chrystusa Króla w Jaśle

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

„Z Jego boku wypłynęła krew i woda”

Blask świec, cisza, Ewangeliarz ze Słowem życia, i najważniejsze- Jezus Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie. To tylko mały zarys tego, co działo się 9.11.2018r. w parafii Chrystusa Króla w Jaśle podczas pierwszego Wieczoru Modlitewno- Uwielbieniowego „ W Sercu Jezusa”.
Inicjatywa nowa, oddolna, potrzebna. Pierwsze nasze spotkanie poprowadził opiekun grupy WMU ks. Krzysztof Kalamaszek- wikariusz jasielskiej parafii. Jak sam zaznaczył: „rozpoczynamy comiesięczny cykl wieczorów, których głównym celem jest relacja JA – JEZUS, relacja odkrywająca Jego miłosierne serce, Jego bliskość i oddanie”.

To wszystko odbywa się w ciszy, blasku świec, śpiewów animowanych przez scholę.

Jeśli chcesz wejść w bliską relację z Sercem Jezusa, jeśli chcesz poczuć Jego miłość i bliskość zapraszamy!

Wieczory Modlitewno- Uwielbieniowe „W Sercu Jezusa” odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 19:30 w parafii Chrystusa Króla (kościół Matki Bożej „na górce”).

Wszystkie aktualności i informacje można śledzić na stronie FB naszej scholi: Schola parafialna Chrystusa Króla w Jaśle.