Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na II Niedzielę Adwentu, 9 grudnia 2018 roku

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

KOMUNIKATY KURII – II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12.2018 r.

Kustosz Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej zaprasza na wielki odpust.

11 grudnia (wtorek) 2018 r. o godz. 19.30 u oo. Pijarów w Rzeszowie odbędzie się otwarte spotkanie z ks. Marianem Rajchelem – egzorcystą z Archidiecezji Przemyskiej.

Zapraszamy siostry zakonne na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia 2018 r. o godz. 9 u oo. Bernardynów w Rzeszowie.

13 grudnia – dzień pamięci i modlitwy za ofiary stanu wojennego w Polsce. Msza św. w tej intencji zostanie odprawiona w kościele farnym w Rzeszowie o godz. 18:00.

16 grudnia 2018 r. w ramach Misyjnych Wieczorów w parafii św. Rocha w Rzeszowie odbędzie się Koncert Organowy na odrestaurowanych i poświęconych organach z udziałem prof. Andrzeja Chorosińskiego i dr hab. Marka Stefańskiego. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Górnego o godz. 16.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.