Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na III Niedzielę Adwentu, 16 grudnia 2018 roku

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

KOMUNIKATY KURII – III NIEDZIELA ADWENTU, 16.12.2018 r.

Wspólnota Miriam działająca przy DD Tabor zaprasza 19 grudnia 2018 roku (środa) na kolejny Wieczór Charyzmatyczny. Wstęp wolny, bez rezerwacji. Spotkanie odbędzie się w Auli DD Tabor. Plan
– godz.18.00 – Konferencja. Głoszący: ks. Damian Ziemba
– godz.18.30 – Eucharystia
– godz. 19.30-20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoje życie duchowe oraz potrzebują modlitwy.

Osoby Życia Konsekrowanego zapraszam na życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 grudnia, o godz.12.00 w kurii diecezjalnej w Rzeszowie z udziałem naszych Biskupów. Księży Proboszczów proszę o powiadomienie tych osób o spotkaniu.

Zwyczajem lat ubiegłych zapraszam Księży z Rzeszowa i okolic w niedzielę, 23 grudnia na godz. 20.00 do kurii na życzenia świąteczne i noworoczne z Biskupami.

DD Tabor w Rzeszowie zaprasza kandydatów do Bierzmowania, 12 stycznia 2019 r. na dzień skupienia pt.: „Z Ducha dla ducha”. Rozpoczęcie o godz. 9.00, zakończenie Mszą św. o godz. 16.00. Posługują: Witek Wilk- świecki ewangelizator, ks. Daniel Drozd i ks. Tomasz Rusyn oraz Animatorzy Ruchu Światło-Życie. Przewidziany jest posiłek dla Uczestników. Udział indywidualny lub grupowy należy zgłosić przez formularz dostępny na: www.tabor.rzeszow.pl . Każdy Uczestnik musi posiadać zgodę od Rodziców na piśmie. Udział w Dniu Skupienia jest bezpłatny, ale można złożyć dobrowolną ofiarę na poczet kosztów związanych z posiłkiem. Zapraszamy!

DD Tabor zaprasza na nietypowe rekolekcje o charyzmatach, w dniach 25-27 stycznia 2019 r. pt.: „Gdy rozum i serce się spotykają – Jak dotknąć Boga i otrzymać charyzmaty?” Rekolekcje prowadzą naukowiec o. dr hab. Tomasz Gałuszka OP i charyzmatyk, świecki ewangelizator Witek Wilk. Szczegółowe informacje i zapisy na www.tabor.rzeszow.pl

W Referacie Misyjnym można odbierać pamiątki dla kolędników misyjnych (od poniedziałku do środy), bądź zamówić mailowo lub telefonicznie i zostaną wysłane przez kolportera.

Informuję, że kuria diecezjalna i sąd biskupi będą nieczynne w dniach: 24, 27 i 31 grudnia 2018 r.

Wszystkich P.T. Księży Proboszczów informuję, że z rozpoczęciem roku 2019 komunikaty kurialne będą przesyłane tylko w formie elektronicznej. Proszę zatem o uaktualnienie danych mejlowych przez tych, do których korespondencja w tej formie dotychczas nie docierała.