Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na II Niedzielę Zwykłą, 20 stycznia 2019 roku

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

KOMUNIKATY KURII – II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.01.2019 r.

W sobotę 26 stycznia o godz. 9.30 w budynku Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbędzie się spotkanie dekanalnych i rejonowych duszpasterzy trzeźwości z Biskupem Ordynariuszem. Szczegółowych informacji udziela telefonicznie ks. Grzegorz Kot, diecezjalny duszpasterz trzeźwości i uzależnień.

DD Tabor zaprasza na nietypowe rekolekcje o charyzmatach, w dniach 25-27 stycznia 2019 r. pt.: „Gdy rozum i serce się spotykają – Jak dotknąć Boga i otrzymać charyzmaty?” Rekolekcje prowadzą naukowiec o. dr hab. Tomasz Gałuszka OP i charyzmatyk, świecki ewangelizator Witek Wilk. Szczegółowe informacje i zapisy na www.tabor.rzeszow.pl

W piątek, 25 stycznia w kościele św. Krzyża w Rzeszowie, o godz. 18 zostanie odprawiona uroczysta msza św. na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Duszpasterstwo Rodzin zwraca się z propozycją przeprowadzenia w parafiach diecezji spotkania formacyjnego dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz innych małżonków i rodziców, według uznania księży proboszczów.