Rzeszów: Modlitwa o cud potomstwa i błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

14 lutego we wspomnienie św. Cyryla i Metodego w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie odbyło się pierwsze nabożeństwo z modlitwą o cud potomstwa i o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci.

Licznie zgromadzeni wierni, najpierw uczestniczyli w modlitwie różańcowej poprowadzonej przez parafialną grupę Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”. W tym czasie można było również skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Później uczestnicząc we Mszy Świętej, ks Damian uwrażliwiał nas na potrzebę wiary i wdzięczności w relacji do Boga. Zachęcał nas także do przyjęcia Komunii Świętej w tej intencji.

Po zakończonej Mszy odbyła się adoracja, w czasie której ks. Damian łamał moc złych duchów i prosił o uwolnienie, a dla matek oczekujących dzieci prosił o błogosławieństwo.

Na zakończenie każdy mógł podejść do księży, którzy wkładali ręce i udzielali błogosławieństwa.

Zapraszamy na następne nabożeństwa. Zawsze drugi czwartek miesiąca, 17.30 – różaniec i spowiedź, 18.00 – Msza Święta, 18.40 – adoracja z modlitwą. Kolejne spotkanie 14 marca w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie.