Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na III Niedzielę Wielkiego Postu, 24 marca 2019 roku

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

KOMUNIKATY KURII – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03.2019 r.

Diecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości i Osób Uzależnionych zaprasza na Rekolekcje do Niechobrza w dniach 5-7.04.2019.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka we współpracy z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie przygotowało serię ulotek edukacyjnych na temat godności i nienaruszalności ludzkiego życia. Są to materiały bezpłatne. W najbliższym czasie przedstawiciele Stowarzyszenia będą się zwracać z zapytaniem o możliwość dostarczenia tych ulotek do parafii.

Informujemy o Dniach Otwartych organizowanych przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Dni te odbędą się 6 kwietnia i 11 maja 2019 r. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej Ośrodka: www.blind.krakow.pl.

W parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie (Biała) w dniu 31 marca 2019 r. po mszy św. o godz. 17 odbędzie się IV Koncert Pieśni Pasyjnej. Serdecznie zapraszamy.