Niedziela Palmowa w Gorlicach

Wpisany przez Natalia Janowiec

W parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Gorlicach, odbyło się spotkanie młodzieży rejonu biecko-gorlickiego w ramach 34. Światowego Dnia Młodzieży przeżywanego pod hasłem: „Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego.”

Młodzież zgromadziła się w kościele o godz. 13:45 i wysłuchała świadectwa nawrócenia Pawła Wiśniowskiego. Następnie odbył się konkurs palm, który wygrała młodzież z Rożnowic, II miejsc zajął oddział KSM przy parafii pw. Narodzenia NMP w Gorlicach, a III miejsce przypadło oddziałowi KSM przy parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Kolejny punktem naszego spotkania było świadectwo Miłosza Bachórza, który podzielił się swoim doświadczeniem pobytu na 34. Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.

Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólną Mszą świętą pod przewodnictwem biskupa Edwarda Białogłowskiego. W trakcie Mszy świętej błogosławieństwo lektorskie otrzymało 20 lektorów.

Gabriela Lang