Tydzień Biblijny

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

W dniu 4 maja o godz. 18.00 w kościele pw. Krzyża Świętego przy ul. 3-go Maja w Rzeszowie będzie miała Msza św. inaugurująca mini maraton czytania Biblii organizowany przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej oraz Katolickie Stowarzyszenia “Civitas Christiana”, Oddział Okręgowy w Rzeszowie. Czytania Pisma św. potrwa do godz. 24.00.

W dniu 5 maja o godz. 9.00 w Katedrze Rzeszowskiej będzie miała miejsce Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp. Kazimierza Górnego inaugurująca XI Tydzień Biblijny i III Narodowe Czytanie Pisma Św. w Diecezji Rzeszowskiej. Jedenasty Tydzień Biblijny, będziemy przeżywać pod hasłem: „Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego” (1 P 1,12), a Narodowe Czytanie Pisma Świętego będzie dotyczyło Ewangelii według św. Jana.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udział w obu wydarzeniach.

Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej.