Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na XIV Niedzielę Zwykłą, 07 lipca 2019 roku

Wpisany przez ks. Tomasz Gałuszka

KOMUNIKATY KURII – 14. NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07.2019 r.

Siostry Karmelitanki Bose z Rzeszowa zapraszają na uroczystości ku czci NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Główna msza św. będzie sprawowana w kościele sióstr w dniu 16 lipca o godz. 18.00. Przygotowanie do uroczystości odbędzie się w ramach Triduum prowadzonego przez ks. dr Lucjana Dykę. Msze św. podczas Triduum również o godz. 18.

Ochotnicza Straż Pożarna w Hucisku gm. Głogów Małopolski, Stadnina Koni Leśna Wola, 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej oraz partnerzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do oddania krwi podczas XXIV ambulansowej zbiórki zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego programu „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”. Po raz dziesiąty będziemy również prowadzić rejestrację potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS. Zbiórka odbędzie się 7 lipca 2019 r. w godz. 10.00 – 14.00 na obiektach Stadniny Koni Leśna Wola, ul. Leśna Wola 8 k. Głogowa Małopolskiego. Więcej informacji: tutaj.

Kapłański Klub Motocyklowy GOD’S GUARDS, Wydział Duszpasterstwa Ogólnego oraz Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego przy Kurii Diecezjalnej w Zamościu zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich prowadzonych przez ks. dra Eugeniusza Derdziuka, kustosza Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej. Zaproszenie jest skierowane do wszystkich kapłanów jeżdżących na motocyklu. Rekolekcje odbędą się w dniach 16-19 września 2019 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Barwy Roztocza” w Krasnobrodzie. Rozpoczęcie w poniedziałek, 16 września br. o godz. 16.00. Zgłoszenia przyjmuje Ks. Robert Fuk – rfuk73@gmail.com