Nie jesteś ochrzczony? Możesz to zmienić!

Wpisany przez Tomasz Nowak

Komunikat Diecezjalnego Centrum Katechumenatu Dorosłych:

„Nie rodzimy się chrześcijanami, lecz się nimi stajemy” (Tertulian). Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych informuje, że we wrześniu br. rozpocznie się kolejny cykl przygotowania dorosłych osób nieochrzczonych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego: chrztu, bierzmowania i Eucharystii. Formacja trwać będzie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego w maju 2020 r., a wcześniej centralnym wydarzeniem będzie Wigilia Paschalna, podczas której Ksiądz Biskup w Katedrze Rzeszowskiej udzieli sakramentów inicjacji chrześcijańskiej katechumenom uczestniczącym w tej formacji.

Siedzibą Diecezjalnego Centrum Katechumenatu jest parafia Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie (osiedle Biała), ul. Kardynała Karola Wojtyły 114.

Bliższych informacji udzielają: odpowiedzialny za centrum – ks. Wiesław Rafacz, tel. 606 366 750, oraz proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie – ks. Tomasz Bać, tel. 696 674 169.
Zgłoszenia – do 15 września br.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.katechumenat.rzeszow.pl