Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii na XXVI Niedzielę Zwykłą, 29 września 2019 roku

Wpisany przez Natalia Janowiec

KOMUNIKATY KURII – 26. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.09.2019 r.

1) W tym tygodniu rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy i Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Z tej racji we wtorek, 1 października o godz. 18.00 w rzeszowskim kościele św. Krzyża zostanie odprawiona msza św. pod przewodnictwem biskupa ordynariusza diecezji rzeszowskiej. Do udziału zapraszamy wszystkich zaangażowanych w dzieła misyjne.

2) W związku z Światowym Dniem Serca w niedzielę 29 września, o godz. 13.00 w Rzeszowie na Rynku organizowany jest festyn edukacyjno-rekreacyjny połączony z możliwością skorzystania z bezpłatnych badań i porad lekarskich.

3) Kongregacja księży dziekanów odbędzie się w czwartek, 10 października br. w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie. Rozpoczęcie o godz. 14.00. Natomiast kongregacje kapłańskie odbędą się w sobotę, 19 października br. w Rzeszowie (rano w DD Tabor) oraz w Jaśle (po południu w Farze).