Zakończyły się mistrzostwa LSO w tenisie stołowym

23 listopada 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej w tenisie stołowym. Zawody wygrali ministranci i lektorzy z Łączek Kucharskich i Mrowli.

Zawody rozegrano na hali Szkoły Podstawowej nr 25 im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Rzeszowie. Turniej otworzyli: Bożena Zięba, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 oraz ks. Dominik Leniart, diecezjalny duszpasterz LSO.

W zawodach wzięło udział 79 ministrantów, lektorów i animatorów. Przybyli kibice nie mogli narzekać na brak emocji. W czasie rozgrywek stoczono wiele zaciętych pojedynków – wszystkie przebiegały w duchu przyjaźni i zasady fair play.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria wiekowa 1999-2003:
1. Karol Wośko – Łączki Kucharskie
2. Adam Wojkowski – Rzeszów, parafia św. Mikołaja
3. Norbert Jodłowski – Łączki Kucharskie

Kategoria wiekowa 2004-2007:
1. Hubert Kośkiewicz – Łączki Kucharskie
2. Jakub Kopeć – Bratkowice
3. Bartosz Frączek – Mrowla

Kategoria wiekowa 2008-2012:
1. Michał Frączek – Mrowla
2. Jakub Dick – Krasne
3. Kacper Mlicki – Cieklin

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację rozgrywek: Szkole Podstawowej nr 25 z panią dyrektor Bożeną Ziębą, obsłudze szkoły oraz uczennicom, które liczyły punkty. Dziękujemy również Michałowi Rosołowi, Krystianowi Sikorze, Michałowi Szczepankowi, Bartłomiejowi Dziedzicowi, Tymoteuszowi Bułatowi i Gabrieli Lang.

Diecezjalne duszpasterstwo LSO

Zdjęcia: Diecezjalne duszpasterstwo LSO