Komunikaty Kurii

Komunikaty Kurii – Niedziela Świętej Rodziny, 29.12.2019 roku

Wpisany przez Natalia Janowiec

KOMUNIKATY KURII – Niedziela Świętej Rodziny, 29.12.2019 r.

1. Zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski podjętym podczas 380. Zebrania Plenarnego, Niedziela Świętej Rodziny ma być dniem modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Msza św. oraz nabożeństwo na zakończenie starego roku zostaną odprawione przez biskupa ordynariusza w katedrze rzeszowskiej we wtorek, 31 grudnia br. o godz. 17.00.

3. W niedzielę, 5 stycznia 2020 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego. Msza św. pod przewodnictwem bp Jana Wątroby zostanie odprawiona w kaplicy seminaryjnej o godz. 11.00. Na dzień 18 stycznia 2020 r. jest planowane takie spotkanie w Tarnowcu.