Karty wstępu na uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego

Wpisany przez Natalia Janowiec

Aby wziąć udział w uroczystościach beatyfikacyjnych kardynała Stefana Wyszyńskiego należy zgłosić się do proboszcza swojej parafii. Zgłoszenia będą przyjmowane do połowy marca br.

Komitet Organizacyjny przygotowujący uroczystości beatyfikacyjne kard. Stefana Wyszyńskiego poinformował, w jaki sposób będą dystrybuowane karty wstępu na uroczystą beatyfikację 7 czerwca 2020 r. w Warszawie.

Do końca marca kurie diecezjalne zbiorą informacje o zapotrzebowaniu na wejściówki w parafiach, a następnie przekażą te dane do komitetu organizacyjnego w Warszawie. Przewidziano również udział Polaków za granicą. Osoby, które mieszkają poza Polską, a chciałaby otrzymać karty wstępu na uroczystości, powinny zgłosić się do rektorów Polskich Misji Katolickich.

Szczegółowe informacje dotyczące uroczystości beatyfikacyjnych Prymasa Polski można znaleźć na stronie internetowej prymaswyszynski.pl.

Zdjęcie: Kardynał Stefan Wyszyński, Dębowiec 1972/archiwum MS